Keisis bendrojo ugdymo sritį kuruojantis Vilniaus miesto vicemeras

Vilniaus miesto vicemeras dr. Arūnas Šileris nuo birželio 21 d. palieka pareigas. Jis nuo praėjusių metų spalio mėn. kuravo bendrojo ugdymo sritį.

„Švietimo sritis man yra didelis įkvėpimas – tikiu, jog laikas mokykloje vaikams turi dovanoti gražiausius prisiminimus, žinias ir įkvepiančias patirtis. Ačiū Laisvės partijai ir merui už suteiktą pasitikėjimą ir galimybę tobulėti, mokytis ir imtis naujų iniciatyvų“, – sako dr. A. Šileris.

„Dėkoju A. Šileriui už iniciatyvą pradėti svarbius pokyčius bendrojo ugdymo srityje ypatingą dėmesį skiriant užsienio kalbų mokymosi įvairovės didinimui, tarptautinio bakalaureato ir Kembridžo programų atvedimui į Vilniaus mokyklas, skaitymo gebėjimų auginimui. Užtikriname, kad pradėti darbai bus tęsiami toliau“, – sako Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.

Nuo birželio 21 d. bendrojo ugdymo kuravimą perims vicemerė Donalda Meiželytė, šiuo metu kuruojanti ikimokyklinio, neformaliojo ugdymo, jaunimo reikalų ir sporto, sveikatinimo klausimus. Artimiausiu metu Laisvės partija į vicemero pareigas deleguos naują kandidatą.

Komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt