Aktyviausius aplinkosauginių veiklų vykdytojus aplanko Kontis ir Tvarkius

Aktyviausiems  mokyklose aplinkosauginių veiklų vykdytojams „Žaliasis taškas“ ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris dovanoja Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ spektaklį „Kontis ir Tvarkius“. Spektaklį pirmoji žiūrėjo Grigiškių Vaikų dienos centro „Grijos vaikai“ bendruomenė. Džiugu, kad spektaklis patiko: „Ačiū už nuostabią dovaną mažiems ir dideliems. Tai spektaklis, kuris įkvepia žiūrovą rūšiuoti atliekas ir praplečia jo neišnaudotų atliekų rūšiavimo galimybes“.

Pedagogė įvertino šio spektaklio pamoką: „Manau po šio spektaklio  vaikai atsakingiau žiūrės  į daiktų perteklinį naudojimą ir rūšiuodami patys rodys gerą pavyzdį aplinkiniams, tuo taupydami šeimos biudžeto pinigėlius ir saugodami gamtą“.

Daugelį mokyklų bendruomenių jau yra pasiekusi dar viena dovana – knygelė „Kontis ir Tvarkius“.

Kontis ir Tvarkius keliaus ir į kitas švietimo įstaigas, jau sudarytas spektaklių tvarkaraštis rugpjūčio-rugsėjo mėnesiams.

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyrio specialistai atviri partnerystei vykdant aplinkai draugiškas veiklas. Dėl ekologinio ir aplinkosauginio švietimo veiklų kreiptis į poskyrio ekologę doc.dr. Oną Motiejūnaitę, Ona.Motiejunaite@vilnius.lt .

 

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris