„Gamtos herojai 2020“ apdovanojimai

Aplinkosauginė veikla, aplinkai draugiškas gyvenimo būdas tampa vis didesnio žmonių skaičiaus gyvenimo dalimi. Daug puikių, kūrybingų pedagogų ir jų ugdytinių įgyvendina aplinkosauginius projektus, rūpinasi silpnesniais, prisideda prie gražios ir sveikos aplinkos kūrimo, aplink save suburia bendraminčius ir taip prasideda judėjimas tvaraus gyvenimo būdo link. Kai kurios mokyklos jau tampa darniomis, žaliomis, sveikatą ugdančiomis, gyvenančiomis tvarios plėtros idėjų įgyvendinimo verpetuose. Paskelbus  „Gamtos herojai 2020“ konkursą sulaukta daug siūlymų nuominuoti metų mokytoją, mokinį bei mokyklą. Galima didžiuotis, kad mūsų šalyje yra daug aktyvių ne tik gamtos mylėtojų ir saugotojų, bet ir tvaraus gyvenimo būdo kūrėjų! Visi siūlyti kandidatai verti apdovanojimų. Tačiau konkurso sąlygos griežtos. Komisijai teko atsakinga ir sudėtinga užduotis išrinkti po vieną kandidatą kiekvienoje grupėje „Gamtos herojus 2020“ nominacijai. Nepalanki situacija neleidžia susitikti gyvai, tačiau susitikimas vyks nuotoliniu būdu ir gamtai bei žmonėms gerus darbus darantieji bus apdovanoti!

Todėl lapkričio 27d., penktadienį, 14:00 val. labai laukiame visų nominantų, bei juos nominavusių žmonių jungtis į apdovanojimų ceremoniją – video susitikimą, paspaudžiant nuorodą: meet.google.com/twk-vorx-vgn https://meet.google.com/twk-vorx-vgn

Susitikimo metu bus apibendrinti konkurso rezultatai. Kviečiame kartu pasidžiaugti ir pasidalinti gerąja nuveiktų darbų patirtimi, pasveikinti nominantus.

Renginį organizuoja VšĮ RV agentūra.

Renginį remia Vilniaus miesto savivaldybės Ekologinio švietimo programa.

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris