Išrinkti konkurso „Dovanojam paukščiams namus“ laimėtojai

Visą kovo mėnesį Vilniaus miesto mokyklų ugdytiniai su tėveliais, pedagogais ir visa bendruomene gamino ir dovanojo paukšteliams namus. Prie pagamintų inkilų pridėjo ir laišką paukšteliui. Konkursą-parodą organizavo draugija „Žaliuojanti Vilnija“ kartu su  Vilniaus miesto  savivaldybės  administracijos Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyriu, VU botanikos sodu. Konkurso rėmėjas – VŠĮ „Grunto valymo technologijos“.

Konkursui darbus pateikė per 60 dalyvių. Vieni tik laišką parašė, dauguma pagamino inkilą ir parašė paukšteliui laišką.

Balandžio 7 dieną VU botanikos sodo Vingio skyriuje įvyko konkurso „Dovanojam paukščiams namus“ vertinimo komisijos baigiamasis posėdis, kuriame buvo išrinkti konkurso laimėtojai, nutarta kurie dalyviai bus apdovanojami diplomais ir padėkomis. Konkurso dalyviai bus apdovanoti dovanėlėmis (knygelės). Apie konkurso rezultatus skaityti: https://aplinka.vilnius.lt/konkurso-dovanojam-pauksciams-namus-rezultatai/ .

Visiems dalyviams nuoširdžiausiai dėkojame už rūpestį mūsų krašto paukšteliais, draugišką veiklą gamtai. Pirmieji inkilėliai jau iškabinti ir laukia gyventojų. Paukšteliai jiems pagamintus naujus namus ras Vingio parko ir VU botanikos sodo medžiuose.

Dovanojimus įteikti planuojama birželio 5 dieną minint Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną. Tikimės, kad jau galėsime susitikti. Tad, iki susitikimo!

Informacija: ekokonkursai@gmail.com; Ona Motiejūnaitė tel. +37061863048.

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris