Kūrybinių plakatų konkurso „Gyvybės pilnos Vilniaus pievos“ dalyvių darbai

Plakatų konkursą „Gyvybės pilnos Vilniaus pievos“ organizavo Aplinkosaugos informacijos centras ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris.

Konkursas organizuotas įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Vilniečių ekologinio sąmoningumo didinimas ir įtraukimas į aplinkos apsaugos veiklas“.

Konkurso tikslas – didinti vaikų ekologinį sąmoningumą, skatinti vaikus ir pedagogus tyrinėti ir pažinti gamtą, padėti pamatyti gamtos grožį ir suprasti gamtoje esančių ryšių reikšmę, atskleisti Vilniaus miesto gamtos grožį, didžiausią dėmesį skiriant gyvybingoms Vilniaus pievoms.

Konkurse dalyvavo Vilniaus miesto lopšelių darželių vaikai ir jų pedagogai: Markučių lopšelis-darželis (3 darbai), „Skroblinukas“ (2 darbai), ,,Pelėda“, „Berželis“, „Žirniukas“ (4 darbai), „Pasaka“ (12 darbų), „Paslaptis“, „Jurginėlis“ (7 darbai), „Žiedas“, „Pilaitukas“ (2 darbai), „Karuselė“, „Pumpurėlis“, „Paslaptis“, „Lakštingala“, „Gabijėlė“, „Rūta“, „Žilvitis“, „Žilvinėlio“ l/d, Vilniaus Salininkų lopšelis – darželis, Vilkpėdės lopšelis-darželis.

Supažindiname su konkurso dalyvių darbais. Dėkojame jauniesiems vilniečiams už dėmesingumą, kūrybingą požiūrį į miesto gamtą, stebėjimus gamtoje ir aplinkosaugines nuostatas.

Nugalėtojai renkami 4 kategorijose: „Netradicinis medžiagų ir priemonių panaudojimas“, „Vabzdžiai Vilniaus pievose“, „Žiedų jūra ar pieva?“ ir „Gyvybingiausia Vilniaus pieva“. Nugalėtojams bus įteikti prizai – vabzdžių nameliai, grupių pedagogams – diplomai ir knygos apie gamtą. Įspūdingiausio plakato kūrėjams bus surengtas sferinio kino seansas gamtine tematika. Visiems dalyviams – padėka ir dovanėlė.

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris