Kviečiame vilniečius į diskusiją Kaip pagerinti „mažąją savivaldą“

Visi norime gyventi gražioje, darnioje aplinkoje, sutarti su kaimynais, drauge nuveikti gerų darbų. Ko trūksta, kad, rodos, toks paprastas dalykas, kaip susitarimas dėl bendro namo naudojimo taisyklių ir jo priežiūros, daug kur tampa neišsemiamu kivirčų šaltiniu? Kiek valstybė turi kištis ir kaip reguliuoti bendraturčių santykius, kad sprendimų priėmimas name vyktų sklandžiai ir nepažeistų niekieno teisių? Ar siūlomas Daugiabučių namų savininkų bendrijų įstatymo pakeitimas palengvins bendrijų gyvenimą, o gal atvirkščiai – jį paralyžiuos? Ar siekis skaidresnės pirkimų procedūros, užuot atvėręs langą, netaps paskutiniu vinimi į bendrijos karstą?

Šios temos džiazo bare Paviljone (Pylimo g. 21B) skambės antradienį, lapkričio 5 d. nuo 18.00 valandos.

Renginyje dalyvaus Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo įstatymo rengėjai:

Ramūnas Šveikauskas – Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vyresnysis patarėjas būsto klausimams;

Marius Žvinklis – Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vyriausiasis specialistas būsto klausimams.

Savo požiūriu dalinsis Daugiabučių namų bendrijų pirmininkai.

Seminarui-diskusijai diriguos Liutauras Stoškus – VšĮ „Darnaus vystymosi centras“ direktorius.

Renginys skirtas daugiabučių namų bendrijų pirmininkams, namų administratoriams ir visiems, kam rūpi daugiabučių namų savivaldos reikalai.

Seminarą-diskusiją organizuoja klubas „Geresnis Vilnius“.
Klubas, kuris kelia klausimus ir ieško atsakymų tam, kad Vilnius būtų dar geresne vieta gyventi.

Seminaras vykdomas aplinkosauginio švietimo projekto „Operatyvus aplinkosauginių konfliktų valdymas ir aplinkos problemų sprendimas bendruomenėse“ (KOVA IR PROSPRE B) apimtyje.
Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir „Darnaus vystymosi centras“.

Informacija internete: https://www.facebook.com/events/481236462603078/?notif_t=event_friend_going&notif_id=1572857807277331

Aplinkos apsaugos poskyris