Mokytojai kviečiami dalyvauti seminare „Gamtos herojus ’21“

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe kviečia mokytojus  dalyvauti nemokamame seminare „Gamtos herojai ’21“, kuris vyks spalio 7d., 13:00–14:30 val.

Seminaras organizuojamas VšĮ RV Agentūra vykdant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Gamtai draugiška mokykla“.

 Registracija į renginį būtina: https://forms.gle/9C3DmtY1bZ2VWELg8 

„Gamtos herojai ’21“ – tai aplinkosauginis projektas, skirtas ne tik įvertinti, bet ir paviešinti bei apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančius mokinius, mokytojus bei ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aplinkosauginių idėjų sklaidos.

Seminaro pranešėjai – ugdymo įstaigų pedagogai, supažindins dalyvius su savo veiklos istorija, pasidalins patirtimi bei būdais, kurie padėjo pasirinkti tvaresnį gyvenimo ir mokinių ugdymo kelią bei suteiks motyvacijos, drąsos ir įrodys, kad kiekvienas iš mūsų gali tapti „Gamtos herojumi“ ir bendruomenės narių įkvėpėju! Taip pat dalyviams bus pristatyta projekto „Gamtos herojai ’21“ eiga bei dalyvavimo projekte sąlygos.

 Seminaro programa

„Gamtojauta – siekis ir rezultatas“. Eglė Rakauskienė, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos dir. pavaduotoja ugdymui ir Ugnė Kriščiūnienė, Vilniaus lopšelio-darželio „Justinukas“ meninio ugdymo mokytoja.

„Įkvepiančios pamokos – kaip ilsėtis pamokų metu?“. Gintarė Klimienė, tvaraus gyvenimo entuziastė, Vilniaus šiuolaikinės mokyklos centro geografijos mokytoja.

,,Darbų kabinetas“. Dalia Čiupailienė, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

„Kelionė žaliuoju taku…“. Zita Čičiurkienė, Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė, ekologų klubo „Žaliuoju taku“ vadovė.

Projekto Gamtos herojai ‘2“ pristatymas.

 

Daugiau informacijos: https://kita-forma.lt/gamtos-herojai/gamtos-herojai-21/ ir Facebook – Kita forma.