Šalies ugdymo įstaigų „Žibutė“ nuotolinė viktorina „Žalieji milžinai“

Nuo seniausių laikų medis yra augimo, jėgos, stabilumo, stiprybės ir amžino gyvenimo, atsinaujinimo gamtos cikle simbolis. Medžiai yra ne tik Žemės „plaučiai“, bet ir anglies sankaupų, dirvožemio saugotojai, tuo pačiu reguliuojantys ir vandens apykaitos ciklą. Tai gyvūnų ir žmonių namai.

Vilniaus lopšelio-darželio „Žibutė“ „Kregždučių“ grupės mokytojos Marija ir Jurgita organizavo virtualią viktoriną „Žalieji milžinai“. Dalyviai – Lietuvos ugdymo  įstaigų „Žibutė“ priešmokyklinio amžiaus vaikai. Viktorina skirta  Pasaulinei medžio dienai paminėti. Renginio tikslas: skatinti vaikus domėtis ir pažinti Lietuvos medžius, ugdyti(s) meilę gamtai, užtikrinant bendradarbiavimą tarp Lietuvos ugdymo įstaigų „Žibutė“. Nuotolinėje viktorinoje susitiko Šilutės lopšelio-darželio „Žibutė“, Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ ir Vilniaus lopšelio-darželio „Žibutė“ atstovai. Renginio dalyvius sveikino Vilniaus lopšelio darželio direktorė Angelika Genevičienė, muzikinį kūrinį dovanojo „Kregždučių“ grupės ugdytiniai. Viktorinos metu dalyvių laukė įvairios užduotys: pristatyti komandą, įminti mįsles, atlikti matematines užduotis ir pan. Suktų užduočių buvo pateikta ir komandų mokytojoms. Kiekvienos komandos mokytojai ir dalyviai po renginio buvo apdovanoti elektroninėmis padėkomis.

Renginys organizuotas įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės remiamą aplinkosauginį projektą „Gamtos namų duris pravėrus“.

Vilniaus lopšelis-darželis „Žibutė“ dėkoja Šilutės lopšeliui-darželiui „Žibutė“ ir Kretingos mokyklai-darželiui „Žibutė“ už palaikytą iniciatyvą, už draugystę, už malonius pasivaikščiojimus virtualiais tiltais.

Parengta pagal Vilniaus l/d „Žibutė“ informaciją.

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris