Seminarai visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų paraiškų teikėjams

Informuojame, kad visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų paraiškų teikėjams seminarai organizuojami vasario 7 ir 21 dieną 13 val. nuotoliniu būdu (Teams). Į seminarus būtina registruotis el. paštu ekokonkursai@gmail.com .

Informaciją ir konsultacijas teikia ekologė Ona Motiejūnaitė, Ona.Motiejunaite@vilnius.lt

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta dieną prieš  seminarą Jūsų nurodytu elektroniniu paštu (todėl registruotis iki vasario 6 d. 15 val. ir 20 d. 15 val.). Seminaro metu, kilus neaiškumams dėl prisijungimo, kreiptis į Emilį Tamošiūną Emilis.Tamosiunas@vilnius.lt .

2023 metų visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų konkursui kvietimą rasite internete: https://vilnius.lt/lt/aplinkosauga-ir-energetika/skelbiamas-2023-metu-visuomenes-ekologinio-ir-aplinkosauginio-svietimo-projektu-remimo-konkursas-kvieciama-teikti-paraiskas/ .

Paraiškos originalas siunčiamas elektroniniu paštu į savivaldybę savivaldybe@vilnius.lt iki 2023 metų vasario 27 d15 val., adresuojant Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyriui, būtinai užrašius: KONKURSUI ,,2023 metų Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų rėmimo konkursas“.

Aplinkosauginės veiklos numatomos atsižvelgiant į 2023 metų prioritetines temas, kurios paskelbtos internete: https://vilnius.lt/lt/aplinkosauga-ir-energetika/vilniaus-miesto-savivaldybes-2023-metu-visuomenes-aplinkosauginio-svietimo-projektu-prioritetines-temos/

Bendradarbiaukime!

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris