Šeštadieniais kūrybinės eko dirbtuvės keliauja į Jūsų namus!

RV agentūra, įgyvendindama Vilniaus miesto savivaldybės Ekologinio švietimo programos projektą „Kita forma. Draugų eko dirbtuvės“,  jau ne pirmą šeštadienį kviečia vilniečius ateiti į Martyno Mažvydo bibliotekoje vykstančias kūrybines dirbtuves ir iš antrinių žaliavų gaminti mielus, originalius, savo rankų darbo gaminius. Šiuo karantino metu dirbtuvės vyksta nuotoliniu būdu. Todėl dar lengviau jose dalyvauti su visa šeima ar draugais.

Lapkričio 14 d. vyksiančiose dirbtuvėse: aptarimas tekstilės pramonės gaminių, išsiaiškinimas kiek iš tiesų kainuoja mūsų mėgstami drabužiai, koks svarbus ir naudingas yra jų antrinis panaudojimas, dirbtuvėlėse bus mokoma kaip pasisiūti šilduką, kuris pravers ne tik žvarbėjančiais rudens bei žiemos vakarais bet ir numalšins sumuštą vietą ar pan. Plačiau apie tai, ko reiks norint pasisiūti savo šilduką, informacija bus suteikta  užsiregistravusiems dalyviams.

Registracija:

10:00-12:00: https://forms.gle/RCmP2ZNU3oBTwErS8

12:00-14:00: https://forms.gle/tRGssxvbXn4shucM6

Dalyvauti paprasta, dirbtuvės atkeliauja pas Jus į namus!

Užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda, kurią atsidarę šeštadienį tiesiog pateksite į dirbtuves, kūrybingų ir aplinką tausojančių vilniečių sambūrį.

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris