Sostinėje prasidėjo renginys – „Energetikos dienos“

Šiandien „Litexpo“ parodų rūmuose vykstančioje parodoje RESTA prasidėjo renginys  „Energetikos dienos“, kurio tema – augantys miestai, darnus vystymasis, efektyvus energijos vartojimas, aktyvi bendruomenė.

Naujai išrinktas Vilniaus meras  Remigijus Šimašius šiandien apsilankė  Savivaldybės interaktyviame stende, kur susipažino su atnaujintu Vilniaus miesto faktinio energijos vartojimo klasių žemėlapiu, kuris buvo nominuotas pasaulinio lygio Europos miestus vienijančios organizacijos „Eurocities“ ir 2014 metais laimėjo pirmąją vietą už inovacijas energetikos srityje.

Stende taip pat galima išbandyti edukacinį žaidimą, skatinantį atsakingą požiūrį į pakuočių tvarkymą, išmokti teisingai rūšiuoti, sužinoti įdomių faktų apie pakuočių perdirbimą, specialistai teikia konsultacijas.

Parodos metu skiriamas ypatingas dėmesys energijos vartojimui centralizuotai šildomuose daugiabučiuose, gyventojai motyvuojami įsirengti individualią šilumos apskaitą bute, kad kiekvienas mokėtų tik už tiek, kiek šilumos suvartojo.

„Energetikos dienos“ vyksta balandžio 22–25 d., „Litexpo“ parodų rūmuose, XXII didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje statybų ir remonto parodoje RESTA.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt