Startuoja aplinkosauginio švietimo projektas „Neskriausk gamtos – draugauk su aplinka“

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyrius įgyvendina aplinkosauginio švietimo projektą „Neskriausk gamtos – draugauk su aplinka“.

Šio projekto įgyvendinimo metu jau spalio 13-ąją dieną vienoje iš Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų Vilniaus APGV Civilinės saugos skyriaus specialistai ves saugaus elgesio pamokėles penktų – šeštų klasių moksleiviams. Įgyvendinant projektą, saugaus elgesio pamokos vaikams bus vedamos šešiose Vilniaus miesto savivaldybėje esančiose bendrojo lavinimo mokyklose.

Pamokų metu moksleiviai bus supažindinami su teorine medžiaga, skatinančia saugiai elgtis tam, kad nesukelti neigiamų padarinių aplinkai bei patiems išvengti aplinkoje tykančių pavojų, taip pat žinoti, kaip reikia elgtis ir ką daryti, susidūrus su konkrečiu pavojumi gamtoje įvairiu metų laiku. Pamokų metu moksleiviai taip pat turės galimybę sudalyvauti žaidime, sukurtame interaktyviųjų priemonių pagalba.

Projektas yra finansuojamas iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2015 metų specialiajai programai patvirtintų asignavimų.

Aplinkos apsaugos skyrius