Viktorina „Mokausi gamtoje ir iš gamtos“

Vilniaus lopšelio-darželio „Pilaitukas“ bendruomenė, įgyvendindama Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Gamtos pažinimo link – Aš ir Tu pojūčių takeliu“ organizavo Vilniaus miesto ugdymo įstaigų  viktoriną „Mokausi gamtoje ir iš gamtos“. Viktorinos tikslas – plėtoti  priešmokyklinio amžiaus vaikų ekologinį sąmoningumą, stiprinti pažintinius, komandinio darbo gebėjimus, skatinti teigiamų emocijų bei atradimo džiaugsmo išgyvenimą.

Viktorinoje, kuri vyko spalio 29 dieną, dalyvavo penkios Vilniaus miesto priešmokyklinio ugdymo grupių komandos: dvi lopšelio-darželio „Pilaitukas“, lopšelio-darželio „Gilužis“, lopšelio-darželio „Medynėlis“ ir darželio-mokyklos „Aušra“. Viktorinos metu komandų nariams teko pasukti galveles atliekant užduotis. Pasirodo ir didžiausi gamtos mylėtojai sužinojo daug įdomių, jiems nežinomų dalykų. Viktorinos dalyviai, kurdami mandalas iš gamtinės medžiagos galėjo atskleisti savo kūrybinius talentus ir išreikšti požiūrį į supančią aplinką. Vaikams smagu buvo per pertraukėles smagiai mankštintis su linksmaisiais miško personažais Lūšiuku ir Voveraite.

Visus dalyvius nudžiugino atminimo dovanėlės: diplomas ir knygelė „Pažink gamtą“. Draugiškos laimėjimo akimirkos buvo  įamžintos smagioje gamtos bičiulių fotosesijoje.

Plačiau apie renginį: http://pilaitukas.lt/2020/11/03/viktorina-mokausi-gamtoje-ir-is-gamtos/

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris