Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės, visi gamtos puoselėtojai kviečiami surasti mieste dobilų ir juos tyrinėti, fotografuoti, dalyvauti konkurse „Surask dobilą Vilniaus mieste“

Dobilas – 2024 metų Vilniaus žaliųjų edukacinių erdvių augalas. Daugiau apie tai skaitykite https://aplinka.vilnius.lt/dobilas-2024-metu-vilniaus-zaliuju-edukaciniu-erdviu-augalas/.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės ir visi gamtos puoselėtojai kviečiami skirti dėmesio dobilui, jo rūšių įvairovei, augavietei. Ieškokite dobilų Vilniaus mieste, juos tyrinėkite ir fotografuokite bei pasidalinkite savo patirtimi ir įspūdžiais, dalyvaudami fotografijų konkurse „Surask dobilą Vilniaus mieste“. Konkurso socialiniai partneriai – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto  aplinkos skyriaus Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris.

Konkursas vykdomas nuo 2024 m. birželio mėn. 17 d. iki 2024 m. rugpjūčio mėn. 31 d.

Konkrečiau apie konkurso organizavimą skaitykite Nuostatuose: KONKURSO Surask dobilą Vilniaus mieste nuostatai

Konkursas „Surask Dobilą Vilniaus mieste” vykdomas įgyvendinant visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mokausi iš gamtos“, finansuojamą Vilniaus miesto savivaldybės.

Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris