Atnaujinta informacija Vilniaus miesto bendruomenių rėmimo programos 2019 m. konkurso projektų vykdytojams

Bendruomenines organizacijas, kurioms yra skirtas finansavimas, kviečiame susisiekti su koordinatore Edita Juodyte edita.juodyte@vilnius.lt dėl sutarties pasirašymo. Sutartys turi būti pasirašytos ne vėliau kaip iki gegužės 27 dienos.

Projekto vykdytojas turi užpildyti ir atsiųsti elektroniniu paštu edita.juodyte@vilnius.lt pateiktą sutarties formą, sąmatą prie sutarties ir BFP-1 formą.

1.Sutarties forma*

2.Sąmata prie sutarties

3. BFP-1 forma*

4.Vilniaus miesto bendruomenių rėmimo programos projektų konkurso nuostatai

Bendruomeninė organizacija gavusi finansavimą ir įgyvendinusi projektą, ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo projekto įgyvendinimo laikotarpio pabaigos, pateikia užpildytas ataskaitos formas elektroniniu paštu edita.juodyte@vilnius.lt.

4.Projekto vykdymo ataskaita

5.Forma Nr. 2

6.Projekto lėšų panaudojimo dokumentų sąrašas

Pranešame, kad projekto vykdytojas visoje projekto viešinimo medžiagoje bei informacinėse priemonėse turi nurodyti Vilniaus miesto savivaldybę kaip projekto rėmėją/partnerį.

* Pakeitimai: Pakeistas įsakymas dėl 2019 m. gegužės 10 d. naujos Administracijos direktoriaus pavaduotojos sutarčių ir jų priedų pasirašymo.

Koordinatorė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos specialistė Edita Juodytė, tel. (8 5) 211 2151, +370 698 22952, el. p.  edita.juodyte@vilnius.lt.