Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Atnaujinta informacija Vilniaus miesto bendruomenių rėmimo programos 2019 m. konkurso projektų vykdytojams

Bendruomenines organizacijas, kurioms yra skirtas finansavimas, kviečiame susisiekti su koordinatore Edita Juodyte edita.juodyte@vilnius.lt dėl sutarties pasirašymo. Sutartys turi būti pasirašytos ne vėliau kaip iki gegužės 27 dienos.

Projekto vykdytojas turi užpildyti ir atsiųsti elektroniniu paštu edita.juodyte@vilnius.lt pateiktą sutarties formą, sąmatą prie sutarties ir BFP-1 formą.

1.Sutarties forma*

2.Sąmata prie sutarties

3. BFP-1 forma*

4.Vilniaus miesto bendruomenių rėmimo programos projektų konkurso nuostatai

Bendruomeninė organizacija gavusi finansavimą ir įgyvendinusi projektą, ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo projekto įgyvendinimo laikotarpio pabaigos, pateikia užpildytas ataskaitos formas elektroniniu paštu edita.juodyte@vilnius.lt.

4.Projekto vykdymo ataskaita

5.Forma Nr. 2

6.Projekto lėšų panaudojimo dokumentų sąrašas

Pranešame, kad projekto vykdytojas visoje projekto viešinimo medžiagoje bei informacinėse priemonėse turi nurodyti Vilniaus miesto savivaldybę kaip projekto rėmėją/partnerį.

* Pakeitimai: Pakeistas įsakymas dėl 2019 m. gegužės 10 d. naujos Administracijos direktoriaus pavaduotojos sutarčių ir jų priedų pasirašymo.

Koordinatorė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos specialistė Edita Juodytė, tel. (8 5) 211 2151, +370 698 22952, el. p.  edita.juodyte@vilnius.lt.