Atverta atsinaujinusi Šeškinės seniūnija pritaikyta visiems žmonėms

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Iki tol ne visiems buvusi patogiai pasiekiama Šeškinės seniūnija šiandien gyventojus pasitinka atnaujintoje ir draugiškoje erdvėje Ukmergės g. 220  (4 aukšte). 

Į 118,33 kv. m erdvę patogu pakilti liftu. Anksčiau į seniūniją tekdavo kilti metaliniais laiptais, todėl čia negalėdavo patekti turintys individualių poreikių, sunkiau judantys senjorai, tėvai su vaikų vežimėliais. 

Nuotr. Sauliaus Žiūros

„Nepaisant pandemijos suvaržymų, seniūnija visuomet atvira ir pasiekiama visomis priemonėmis – elektroniniu paštu, telefonu, per socialinius tinklus. Tik kartu su bendruomene galime kurti geresnę gyvenamąją aplinką“, – kvietė Šeškinės seniūnas Svajūnas Poškus.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Atnaujinta seniūnija laukia gyventojų, kurie čia gali deklaruoti savo gyvenamąją vietą, gauti leidimą prekiauti viešoje vietoje nuo laikino įrenginio, nori pasitarti su specialistu dėl aplinkos tvarkymo.  Seniūnas neatlygintinai gali atlikti įstatymu priskirtus notarinius veiksmus, tokius kaip nuorašo, parašo tikrumo patvirtinimas, ir pan. 

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Norintiems sutaupyti laiko, visos šios paslaugos labai patogiai teikiamos nuotoliniu elektroniniu būdu. Arba galima iš anksto užsirašyti telefonu (8 5 2 65 8941 – seniūnas, 8 5 2 65 8942 deklaravimo paslaugos, 8 5 2 658 943 – teritorijos priežiūra).

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt