Indijos KOČI miesto delegacija apsilankė Vilniaus miesto savivaldybėje

 

 

Delegacija iš Koči savivaldybės atvyko į Vilnių pagal ES finansuojamos „International Urban Cooperation“ programos komponento „City-to-city cooperation on sustainable urban development“ dvišalį Vilniaus ir Koči miestų patirties mainų vizito programą.

Svečiai iš Koči Vilniuje susipažino su Vilniaus patirtimi ir darbais vandentvarkos, atliekų tvarkymo, transporto ir miesto priežiūros srityse. Delegacija lankėsi pas merą, susipažino su administracijos darbu – klientų aptarnavimu, miesto plėtros planavimu, atvirų duomenų sistema, aplankė savivaldybes įmones „Grinda“, „Vilniaus vandenys“, „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“, „Vilniaus viešasis transportas“, „Susisiekimo paslaugos“ „Vilniaus regioninis atliekų tvarkymo centras“ ir kt.

Nuotr. Kastyčio Mačiūno

Delegacijos nariai – Koči vicemeras, 3 tarybos nariai, 1 administracijos atstovas, IUC programos koordinatorius.

94.88 km² Koči savivaldybės teritorijoje gyvena 677,381 gyventojų, miesto urbanizuotoje 440 km² teritorijoje gyvena 2.1 mln. gyventojų. Koči yra vienas iš tankiausiai gyvenamų Keralos miestų. Čia išvystyta turizmo, laivybos, informacinių technologijų pramonė, prekyba.