Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Informacija apie 2018 m. gegužės–birželio mėn. vykusių seniūnaičių rinkimų rezultatus

Atsižvelgiant į išplėstinės Seniūnaičių rinkimų komisijos 2018-06-27 posėdžio protokolą A17-1180/18(3.1.16-S21) pateikiama informacija apie gegužės 14–27 d. ir birželio 11–24 d. vykusių seniūnaičių rinkimų rezultatus.

Administracijos direktoriaus 2018-07-16 įsakymu Nr. 30-2410/ 18(2.1.1E-TD2) patvirtinti 123 naujai išrinkti seniūnaičiai.

PATVIRTINTA

Vilniaus miesto savivaldybės

administracijos direktoriaus

2018 m. liepos 16 d.

įsakymu Nr. 30-2410/ 18(2.1.1E-TD2)

 

SENIŪNAIČIŲ, KURIŲ ĮGALIOJIMAI PRASIDEDA 2018-07-25, SĄRAŠAS

Antakalnio seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Antakalnio

Algirdas Raklevičius

2.

Antavilių

Rokas Zinkėnas

3.

Saulėtekio

Ina Survilienė

4.

Švyturio

Omaras Adi

 

Fabijoniškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Bajorų

Alvaras Bacevičius

2.

Gedvydžių

Dalia Bacevičienė

3.

L. Giros

Romuald Piurko

4.

Jovaro

Eldevinas Butėnas

5.

S. Stanevičiaus

Valdas Šereika

6.

P. Žadeikos

Irena Pelenienė

 

Grigiškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Jaunimo

Jevgenija Čerkasova-Jančiauskė

2.

Kauno Vokės

Romas Stumbrys

3.

Kunigiškių

Jelena Iluk

4.

Šaltinio

Jonas Viesulas

5.

Šviesos

Viačeslav Sokolovskij

6.

Salų

Daiva Postnovienė

 

Justiniškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Justiniškių

Igoris Boronovas

2.

Taikos

 

Vilma Nedzveckienė

 

Karoliniškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

L. Asanavičiūtės

Vaidas Trečiokas

2.

A. P. Kavoliuko

Laurynas Palaima

3.

Laisvės

Marius Šeputis

 

Lazdynų seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Architektų

Renatas Mizeras

2.

Riešuto

 

Natalija Soboleva

3.

Žėručio

 

Eugenijus Bulavas

4.

Oslo

Elena Skirelienė

5.

Lazdynų

 

Mindaugas Bučys

6.

Ąžuolo

 

Ingrida Grigonienė

7.

Akacijų

 

Juozas Jakavičius

8.

Paparčio

Onutė Primakienė

9.

Bukčių

Maksim Burkauskas

10.

Lazdynėlių

Stasys Dubinskas

 

Naujamiesčio seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Kedrų

 

Ieva Kačinskaitė Urbonienė

2.

Pakalnės

Indrė Jovaišaitė Blaževičienė

 

Naujininkų seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Prūsų

Živilė Gluškienė

2.

Zanavykų

Anželika Vasiliauskienė

3.

Dzūkų

Loreta Pečiulienė

4.

Salininkų

Ramutė Nalivaikienė

5.

Vaikų

Alvyra Markevičiūtė

6.

Sakalaičių

Danguolė Tarasevičienė

7.

Kelmijos

Vaiva Čapkovska

8.

Liepkalnio

Ramunė Kuprienė

 

Naujosios Vilnios seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Genių

 

Elžbieta Brazevič

2.

Naujosios Vilnios sodų

Marina Kazakevičienė

3.

Pavilnio

Valentina Ona Bendoraitienė

4.

Rugiagėlių

 

Valdemar Šelkovski

5.

Strielčiukų

Milda Jurkė

6.

Žaliakalnio

Ježij Mozyro

7.

Sodžiaus

Augustinas Vasiliauskas

 

Panerių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Aukštųjų Panerių

Irina Škirutienė

2.

Trakų Vokės

Jolita Kablytė-Džervienė

3.

Liudvinavo

Edvardas Belianas

4.

Lentvario

Irina Boldyreva

5.

Kazbėjų

Antanas Tomaševičius

6

Naujasodžio

Vladimiras Aleksas

 

Pašilaičių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

J. Baltrušaičio

Vitalijus Gorelčenka

 

Pilaitės seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Centrinės Pilaitės

Petras Tiknevičius

2.

Naujosios Pilaitės

Edmundas Antanas Ringaitis

3.

Salotės

 

Kęstutis Šimkevičius

4.

Smalinės

Marytė Adomavičienė

5.

Gilužio

Danuta Tatol

6.

Šiaurinės Pilaitės

Asta Bajoraitienė

7.

Senosios Pilaitės

Stasys Survila

 

Rasų seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Peteliškių

 

Arturas Augustinas

2.

Markučių

 

Valdemaras Valys

3.

Rasų

 

Giedrius Labanauskas

4.

Ribiškių

 

Vaiva Čaplikienė

 

Šeškinės seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Dūkštų 1-oji

 

Gitana Gimbutienė

2.

Dūkštų 2-oji

 

Ksevera Kvetkauskaitė

3.

Gelvonų 1-oji

 

Vladislava Liudkevičienė

4.

Čiobiškio 2-oji

Marija Salamakinienė

5.

Gelvonų 3-oji

Ingrida Karpuškaitė

 

Šnipiškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Šeimyniškių

Nazija Jurut

2.

Rinktinės

Petras Žilevičius

3.

Šnipiškių

 

Rafaelis Icikzonas

4.

Giedraičių

Miroslavas Bielinis

5.

Kernavės

Ramutė Baubinienė

 

Verkių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Balsių

Ana Jenkinienė

2.

Baltupio

Nijolė Kutkienė

3.

Didlaukio

 

Regina Šeibutienė

4.

Jeruzalės

 

Giedrius Pašakarnis

5.

Santariškių

 

Eduardas Blinovas

6.

Verkių

 

Petras Algimantas Pumputis

7.

Visorių

 

Vaidas Šimanskas

8.

Dvariškių

Irena Mečkovskaja

 

Vilkpėdės seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Vingio

 

Antonina Roitberg

2.

Skroblų

Petras Čyžius

3.

Gluosnių

 

Rūta Januškevičienė

4.

Žemųjų Panerių

Valdas Stangys

5.

Riovonių

Marija Budrytė

 

Viršuliškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Mokslo

 

Stasys Vaikutis

2.

Tujų

 

Edmundas Vaitkus

 

Žirmūnų seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Olimpiečių

Linas Urba

2.

Šiaurės miestelio

Remigijus Samuilevičius

3.

Žirmūnėlių

 

Birutė Matkuvienė

 

Žvėryno seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Kęstučio

Liudvika Trasykytė

2.

Vytauto

Eglė Urbonavičienė

 

________________________________

 

SENIŪNAIČIŲ, KURIŲ ĮGALIOJIMAI PRASIDEDA 2018-12-14, SĄRAŠAS

 

Antakalnio seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Dvarčionių

Marius Naruševičius

2.

Olandų

Jurgita Martusevičienė

3.

B. Sruogos

Miroslavas Michnevičius

 

Fabijoniškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Kaimelio

Klemensas Kurklėnas

 

Karoliniškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Sietyno

Ala Sagaidako

2.

A. J. Povilaičio

Danutė Karbauskienė

 

Naujamiesčio seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Tauro

 

Arminas Cicėnas

2.

Panerių

 

Mindaugas Tamošauskas

3.

Šaltinių

 

Rytis Sasnauskas

4.

Šermukšnio

 

Joana Brazauskienė

5.

Karaliaus

Anna Mažeikienė

 

Naujininkų seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Šaltkalvių

 

Vygintas Petrikas

2.

Tyzenhauzų

 

Virginija Karmazaitė

3.

Užusienio

Pavel Puzelevič

4.

Verslo

 

Tautvydas Samajauskas

5.

Panevėžio

Dana Migaliova

 

Pašilaičių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Tarandės

Šarūnė Baltuškonienė

 

Senamiesčio seniūnija

 

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Pilies

 

Silvija Burkauskienė

2.

Pylimo

 

Eglė Vindašiūtė-Narbutė

 

Šnipiškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Kalvarijų

 

Alfonsas Ambrazas

2.

Tauragnų

Laurynas Aliušis

 

Vilkpėdės seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Geležinio Vilko

Vytautas Kairevičius

2.

Gerosios Vilties

Tatjana Žukovskaja

 

Viršuliškių seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Lūžių

Algirdas Šareika

 

Žirmūnų seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Kareivių

 

Aleksandr Minkevičius

2.

Tuskulėnų

 

Alina Kanaporienė

 

Žvėryno seniūnija

Eil.

nr.

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

1.

Birutės

Daiva Jarašiūnienė

 

________________________________