Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Informacija apie 2019 m. lapkričio–gruodžio ir pakartotinių 2020 m. sausio–vasario mėn. įvykusių seniūnaičių rinkimų rezultatus

Atsižvelgiant į Seniūnaičių rinkimų komisijos koordinacinės darbo grupės 2020 m. kovo 4 d. posėdžio protokolą Nr. A27-55/20(3.1.16E-AD), pateikiama informacija apie seniūnaičių rinkimų rezultatus:

PATVIRTINTA
Vilniaus miesto savivaldybės
administracijos direktoriaus
2020 m. kovo 12 d.
įsakymu Nr. 30-588/20

1. Antakalnio seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Olandų Jurgita Martusevičienė
2. L. Sapiegos Birutė Stolytė
3. Šilo Ramūnas Kučiauskas
4. Antakalnio Algirdas Juozas Raklevičius
5. Mileišiškių Algirdas Eugenijus Jovaiša
6. B. Sruogos Miroslavas Michnevičius
7. Saulėtekio Ina Survilienė
8. Karačiūnų Edita Kavaliauskienė
9. Antavilių Rokas Zinkėnas
10. Dvarčionių Marius Naruševičius
11. Valakupių Robertas Retkus
12. Kairėnų Kostas Ivanauskas

2. Fabijoniškių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Jovaro Eldevinas Butėnas
2. S. Stanevičiaus Valdas Šereika
3. Kaimelio Klemensas Kurklėnas
4. L. Giros Romuald Piurko
5. S. Nėries Marius Grigonis
6. Pietinių Fabijoniškių Emilis Misiulis
7 A. Kulviečio Vida Navickienė

3. Grigiškių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Kauno Vokės Nijolė Lašaitienė
2. Šaltinio Jonas Viesulas
3. Mokyklos Kęstutis Bingelis
4. Jaunimo Jevgenija Čerkasova-Jančiauskė
5. Šviesos Viačeslav Sokolovskij
6. Kunigiškių Jelena Iluk
7. Salų Daiva Postnovienė

4. Justiniškių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Rygos Stasys Švabas
2. Justiniškių Igoris Boronovas
3. M. Biržiškos Vilma Nedzveckienė
4. Sietuvos Marija Pranskuvienė
5. Statybininkų Aleksandr Kuznecov

5. Karoliniškių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. L. Asanavičiūtės Vaidas Trečiokas
2. V. Druskio Lilijana Zarankienė
3. R. Jankausko Tomas Indriūnas
4. D. Gerbutavičiaus Sigitas Čirba
5. Sietyno Loreta Kėvišienė-Saltonienė
6. A. J. Povilaičio Paulius Raškauskas

6. Lazdynų seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Riešuto Erika Petunovienė
2. Žėručio Jonas Juščius
3. Paparčio Onutė Primakienė
4. Oslo Elena Skirelienė
5. Ryto Zina Petkevičienė
6. Lazdynų Mindaugas Bučys
7. Miškinių Jūratė Kukutytė
8. Akacijų Juozas Jakavičius
9. Lazdynėlių Stasys Dubinskas

7. Naujamiesčio seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Šermukšnio Mintautas Dionyzas Daulenskis
2. Tauro Paulė Čyžaitė
3. Pakalnės Indrė Jovaišaitė-Blaževičienė
4. Karaliaus Eleonora Kasperūnienė
5. Savanorių Lijana Kairienė
6. Kedrų Mindaugas Tamošauskas
7. Šaltinių Kristijonas Vaitilavičius
8. Naugarduko Vilius Kuzminskas

8. Naujininkų seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Zanavykų Virginija Sinkevičienė
2. Prūsų Živilė Gluškienė
3. Dzūkų Loreta Pečiulienė
4. Šaltkalvių Vygintas Petrikas
5. Pelesos Gerimantas Statinis
6. Panevėžio Dana Migaliova
7. Verslo Tautvydas Samajauskas
8. Užusienio Pavel Puzelevič
9. Salininkų Ramutė Nalivaikienė
10. Vaikų Valerija Valūnienė
11. Liepkalnio Juozas Baltmiškis
12. Sakalaičių Danguolė Tarasevičienė
13. Kelmijos Airingas Navickas

9. Naujosios Vilnios seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Pūčkorių Edita Aleškevičienė
2. Žaliakalnio Ježij Mozyro,
3. Rugiagėlių Daniel Ilkevič
4. Sodžiaus Viktor Stech
5. Darželio Ilona Ivanovienė
6. Genių Audronė Filimanavičienė
7. Strielčiukų Darius Šimčikas
8. Naujosios Vilnios Sodų Marina Kazakevičienė
9. Pavilnio Irena Binevičienė
10. Kalnėnų Kazimira Rutkovskaja
11. Džiaugsmo Arnas Mazėtis

10. Panerių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Trakų Vokės Aurelija Masiulionytė
2. Kazbėjų Antanas Tomaševičius
3. Liudvinavo Edvardas Belianas
4. Lentvario Irina Boldyreva

11. Pašilaičių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Tarandės Aurelija Dilkė
2. J. Baltrušaičio Vitalijus Gorelčenka
3. Gabijos Milda Šukaitienė
4. Medeinos Petras Paleckis
5. Pašilaičių Jurgita Vaičiūnienė
6. Perkūnkiemio Gintaris Banys

12. Pilaitės seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Centrinės Pilaitės Sergejus Falčikas
2. Naujosios Pilaitės Edmundas Antanas Ringaitis
3. Salotės Kęstutis Šimkevičius
4. Smalinės Linas Aučyna
5. Gilužio Danuta Tatol
6. Šiaurinės Pilaitės Asta Bajoraitienė
7. Senosios Pilaitės Stasys Survilas
8. Pietinės Pilaitės Justė Pupelienė
9. Mažvydo Petras Tiknevičius

13. Rasų seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Peteliškių Arturas Augustinas
2. Markučių Božena Lisovska
3. Rasų Vaidas Jokubaitis
4. Ribiškių Vaiva Čaplikienė

14. Senamiesčio
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Pylimo Asta Marija Baškauskas
2. Paupio Paulius Zaviša
3. Pilies Sakalas Gorodeckis
4. Universiteto Sigita Dimgailė
5. Šv. Stepono Donata Pauliukonienė
6. Vingrių Vita Kontvainė

15. Šeškinės seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Senosios Šeškinės Linas Šablinskas
2. Buivydiškių Lina Rudaitienė
3. Čiobiškio 1-oji Stasė Dagienė
4. Čiobiškio 2-oji Marija Salamakinienė
5. Musninkų Olegas Beriozovas
6. Dūkštų 2-oji Vaclav Gulbinovič
7. Paberžės Irena Papečkienė
8. Gelvonų 1-oji Vladislava Liutkevičienė

16. Šnipiškių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Šnipiškių Rafaelis Icikzonas
2. Piromonto Ieva Marija Bagdanavičienė
3. Rinktinės Petras Žilevičius
4. Giedraičių Miroslavas Bielinis
5. Kernavės Monika Juzonytė
6. Tauragnų Zigmas Ovsiukas
7. Maišiagalos Alfonsas Ambrazas

17. Verkių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Žaliųjų Ežerų Ramutė Giriūnienė
2. Balsių Ana Jenkinienė
3. Gulbinėlių Irena Mečkovskaja
4. Verkių Petras Algimantas Pumputis
5. Santariškių Donatas Giknius
6. Bajorų Sodų Živilė Leščinskienė
7. Visorių Saulius Staponkus
8. Jeruzalės Eduardas Blinovas
9. Maumedžių Nadežda Tetiušina
10. Bitininkų Gintautas Mileris
11. Jamonto Regina Šeibutienė
12. Baltupių Nijolė Kutkienė
13. Gerviškių Robertas Vaitkus
14. Kalvarijų Sigitas Pocius

18. Vilkpėdės seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Vingio Antonina Roitberg
2. Geležinio Vilko Vytautas Kairevičius
3. Skroblų Petras Čyžius
4. Gluosnių Rūta Januškevičienė
5. Gerosios Vilties Tatjana Žukovskaja
6. Riovonių Marija Budrytė
7. Žemųjų Panerių Rolandas Mackevičius

19. Viršuliškių seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Ozo Julijus Ochrimenko
2. Viršuliškių Vida Jakimavičienė
3. Lūžių Algirdas Šareika
4. Mokslo Vladislavas Jaroslavas Užpolevičius

20. Žirmūnų seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Olimpiečių Linas Urba
2. Tuskulėnų Jonas Jakaitis
3. Ulonų Violeta Šimėnienė
4. Neries Tomas Keršys
5. Paneriškių Aleksandr Minkevičius

21. Žvėryno seniūnija
Eil.
nr.
Seniūnaitija Seniūnaitis
1. Birutės Kristina Ulevičiūtė
2. Kęstučio Liudvika Raslanienė
3. Vytauto Edmundas Jakubauskas
4. Žiemgalių Aleksandras Vasiljevas
5. Sėlių Vitalijus Švedas

________________________________