Kaip susimokėti sąskaitas karantino metu

Vilniaus miesto gyventojams rekomenduojama sąskaitas už komunalines paslaugas ir socialinio, savivaldybės būsto nuomą apmokėti naudojantis internetinės bankininkystės ar kitų internetinių platformų (paslaugas teikiančių įmonių savitarnos svetainės, ignitis.lt, vienasąskaita.lt ir kt.) paslaugomis. Apmokėjimo terminai nekeičiami, jie liks įprasti.

Ir tik neturint jokių galimybių už gautas paslaugas mokėti internetu, rekomenduojame pagal sąskaitas atsiskaityti „Express-Market“, „Maximos“ parduotuvėse, „Lietuvos spaudos“, „Narvesen“ ir „Spaudos“ kioskuose, „Perlo“ terminaluose, Lietuvos pašto skyriuose (nuo kovo 18 d. tik bankine kortele).

Vilniaus miesto senjorai, neturintys galimybių už gautas paslaugas mokėti internetu, raginami paprašyti artimųjų (vaikų, anūkų) sumokėti už juos sąskaitas elektroniniu būdu. Jei tokios galimybės nėra, vėluojant atsiskaityti už karantino metu teiktas paslaugas ir socialinio, savivaldybės būsto nuomą, delspinigiai nebus skaičiuojami.

Vilniaus miesto gyventojams, karantino laikotarpiu patiriantiems finansinius sunkumus (tiems, kas neteks darbo, eis nemokamų atostogų, prastovų ne dėl darbuotojo kaltės ar negalės užsiimti individualia veikla ir dėl to negaus pajamų) ir turintiems pradelstų mokėjimų už komunalines paslaugas ar socialinio, savivaldybės būsto nuomą, paslaugas teikiančios įmonės, atskirais individualiais susitarimais suteiks galimybę už paslaugas atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį nei įprasta. Klientų prašymai išdėstyti mokėjimus bus vertinami individualiai, susitariant dėl abiem šalims priimtino mokėjimo grafiko.