Maloniai kviečiame į šventinį koncertą ir parodą „Atrandame nauja brangindami sena“

2023m. spalio 03 dieną, 16.30 Vilniaus miesto savivaldybės 2 a. fojė.

Minint Vilniaus 700-ąjį gimtadienį, Ribiškių bendruomenė prisimena garsius vilniečius.

Sveikiname choro ir orkestro dirigentą, pedagogą, kompozitorių, muzikos profesorių Lauryną Vakarį Lopą su 75-uoju jubiliejiniu gimtadieniu ir kviečiame į koncertą, kurio metu Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos styginių orkestras diriguojamas maestro atliks ne tik klasikų, bet ir du savo kūrinius.

Prisimename tautodailininkę Birutę Antaniną Janavičienę, kuri garsino Vilnių ir Lietuvą net iki Japonijos. Parodoje išvysite ilgiausią lietuvių vienybės juostą pasauliui, kurią tautodailininkė audė 100 dienų. Ši juosta rekordininkė, 1999 vasario 15 dieną buvo iškelta į Vilniaus televizijos bokštą paminėti Lietuvos valstybinę šventę – Vasario 16-ąją.  Juostos ilgis siekia 326,47 m., plotis 3,5 cm. svoris 12 kg.

Ribiškių bendruomenė sveikina Vilnių su 700-uoju gimtadieniu, ir pristato, Joninių šventės metu pradėtą vyti juostą -Palinkėjimai Vilniui.

Kviečiame apžiūrėti keramikos plytelių parodą. Keramikos plytelių idėja- dalytis Vilniaus grožiu atspindėtu keramikoje visais 700 metų gyvavimo laikotarpiais.