Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Pakartotiniai Vilniaus miesto seniūnaičių rinkimai vyks birželio 11-24 dienomis

Pagal Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 25 d. sprendimu Nr. 1-891 patvirtintą Seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašą ir suderintą grafiką Vilniaus miesto savivaldybės seniūnijose 2018 m. birželio 11–24 d. vyks pakartotiniai seniūnaičių rinkimai šiose seniūnaitijose:

Antakalnio seniūnijoje:
Antakalnio seniūnaitija – Algirdas Raklevičius
Antavilių seniūnaitija – Rokas Zinkėnas
Olandų seniūnaitija – Jurgita Martusevičienė
Saulėtekio seniūnaitija – Ina Survilienė
B. Sruogos seniūnaitija – Miroslavas Michnevičius
Šilo seniūnaitija – Juras Žukas
Švyturio seniūnaitija – Algirdas Eugenijus Jovaiša, Omaras Adi

Fabijoniškių seniūnijoje:
Bajorų seniūnaitija – Alvaras Bacevičius
Gedvydžių seniūnaitija – Dalė Bacevičienė
L. Giros seniūnaitija – Romuald Piurko
Jovaro seniūnaitija – Eldevinas Butėnas
Kaimelio seniūnaitija – Klemensas Kurklėnas
S. Stanevičiaus seniūnaitija – Valdas Šereika
P. Žadeikos seniūnaitija – Irena Pelenienė

Justiniškių seniūnijoje:
Justiniškių seniūnaitija – Igoris Boronovas
Taikos seniūnaitija – Vilma Nedzveckienė
Karoliniškių seniūnijoje:
L.Asanavičiūtės seniūnaitija – Vaidas Trečiokas
Sietyno seniūnaitija – Ala Sagaidako
P. Kavoliuko seniūnaitija – Laurynas Palaima
A. J. Povilaičio seniūnaitija – Danutė Genutė Karbauskienė
Laisvės seniūnaitija – Marius Šeputis

Lazdynų seniūnijoje:
Architektų seniūnaitija – Renatas Mizeras
Riešuto seniūnaitija – Natalija Soboleva
Žėručio seniūnaitija – Eugenijus Bulavas
Oslo seniūnaitija – Elena Skirelienė
Lazdynų seniūnaitija – Mindaugas Bučys
Ąžuolo seniūnaitija – Ingrida Grigonienė
Akacijų seniūnaitija – Juozas Jakavičius

Naujamiesčio seniūnijoje:
Tauro seniūnaitija – Arminas Cicėnas
Kedrų seniūnaitija – Ieva Kačinskaitė-Urbonienė
Panerių seniūnaitija – Mindaugas Tamošauskas
Šaltinių seniūnaitija – Rytis Sasnauskas, Rita Latvytė
Šermukšnio seniūnaitija – Joana Brazauskienė

Naujininkų seniūnijoje:
Prūsų seniūnaitija – Živilė Gluškienė
Šaltkalvių seniūnaitija – Vygintas Petrikas
Tyzenhauzų seniūnaitija –Virginija Karmazaitė
Užusienio seniūnaitija – Pavel Puzelevič
Verslo seniūnaitija – Tautvydas Samajauskas

Naujosios Vilnios seniūnijoje:
Genių seniūnaitija – Edmundas Jakubauskas, Elžbieta Brazevič
Naujosios Vilnios sodų seniūnaitija – Marina Kazakevičienė
Pavilnio seniūnaitija – Valentina Ona Bendoraitienė
Rugiagėlių seniūnaitija – Valdemar Šelkovski
Strielčiukų seniūnaitija – Milda Jurkė
Žaliakalnio seniūnaitija – Ježij Mozyro

Panerių seniūnijoje:
Aukštųjų Panerių seniūnaitija – Irina Škirutienė

Pašilaičių seniūnijoje:
J. Baltrušaičio seniūnaitija – Vitalijus Gorelčenka

Pilaitės seniūnijoje:
Centrinės Pilaitės seniūnaitija – Eugenija Bukienė, Petras Tiknevičius
Naujosios Pilaitės seniūnaitija – Edmundas Antanas Ringaitis
Salotės seniūnaitija – Kęstutis Šimkevičius, Algirdas Kelpša

Rasų seniūnijoje:
Peteliškių seniūnaitija – Arturas Augustinas
Markučių seniūnaitija – Valdemaras Valys
Rasų seniūnaitija – Giedrius Labanauskas
Ribiškių seniūnaitija – Vaiva Čaplikienė

Senamiesčio seniūnijoje:
Pilies seniūnaitija – Silvija Burkauskienė
Pylimo seniūnaitija – Eglė Vindašiūtė- Narbutė

Šeškinės seniūnijoje:
Dūkštų 1-oji seniūnaitija – Gitana Gimbutienė
Dūkštų 2-oji seniūnaitija – Ksevera Kvietkauskaitė
Gelvonų 1-oji seniūnaitija – Vladislava Liudkevičienė
Čiobiškio 2-oji seniūnaitija – Marija  Marija Salamakienienė, Teisutis Pelakauskas

Šnipiškių seniūnijoje:
Šeimyniškių  seniūnaitija – Nazija Jurut
Rinktinės seniūnaitija – Petras Žilevičius
Kalvarijų seniūnaitija – Alfonsas Ambrazas

Verkių seniūnijoje:
Balsių seniūnaitija – Ana Jenkinienė
Baltupio seniūnaitija – Nijolė Kutkienė
Didlaukio seniūnaitija – Regina Šeibutienė
Jeruzalės seniūnaitija – Giedrius Pašakarnis
Santariškių seniūnaitija – Eduardas Blinovas
Verkių seniūnaitija – Petras Algimantas Pumputis
Visorių seniūnaitija – Vaidas Šimanskas

Vilkpėdės seniūnijoje:
Vingio seniūnaitija – Antonina Roitberg
Skroblų seniūnaitija – Petras Čyžius
Gluosnių seniūnaitija – Rūta Januškevičienė
Žemųjų Panerių seniūnaitija – Valdas Stangys
Geležinio Vilko seniūnaitija – Vytautas Kairevičius
Gerosios Vilties seniūnaitija – Tatjana Žukovskaja

Viršuliškių seniūnijoje:
Mokslo seniūnaitija – Stasys Vaikutis
Tujų seniūnaitija – Edmundas Vaitkus
Lūžių seniūnaitija – Algirdas Šareika

Žirmūnų seniūnijoje:
Olimpiečių seniūnaitija – Linas Urba
Kareivių seniūnaitija – Aleksandr Minkevičius
Tuskulėnų seniūnaitija – Alina Kanaporienė
Šiaurės miestelio seniūnaitija – Remigijus Samuilevičius
Žirmūnėlių seniūnaitija – Birutė Matkuvienė

Žvėryno seniūnijoje:
Kęstučio seniūnaitija – Liudvika Trasykytė
Birutės seniūnaitija – Daiva Jarašiūnienė
Vytauto seniūnaitija – Eglė Urbonavičienė

Asmenys, dalyvaujantys pakartotiniuose seniūnaičių rinkimuose (atliksiantys seniūnaitijų gyventojų apklausą), apklausos anketas gali pasiimti seniūnijose nuo 2018 m. birželio 11 d. (pirmadienį–ketvirtadienį 7.30–16.30 val., penktadienį 7.30–15.15 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.) arba atsispausdina patys. Registracijos seniūnijoje nebereikia.

Apklausos anketa (pdf. dokumentas atsisiųsti)
Atkreipiame dėmesį, kad apklausos anketa papildyta svarbia informacija apie asmens duomenų naudojimą, su kuria turi būti supažindintas kiekvienas asmuo, pasirašantis anketoje ir nurodantis savo asmens duomenis.

Užpildytų apklausos anketų pateikimas rinkimų komisijai

Užpildytos apklausos anketos pateikiamos rinkimų komisijai per Savivaldybės  administracijos E. miesto departamento Interesantų aptarnavimo skyrių (Informacijos langelis, Konstitucijos pr. 3, Vilnius) iki 2018 m. birželio 25 d. 17.00 val. arba siunčiamos elektroniniu paštu (iki 10 MG) savivaldybe@vilnius.lt, pasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu iki birželio 25 d. (įskaitytinai).

Rinkimai įvyko ir buvo išrinkti seniūnaičiai šiose seniūnaitijose:

Antakalnio seniūnijoje:
Dvarčionių seniūnaitija – Marius Naruševičius

Grigiškių seniūnijoje:
Jaunimo seniūnaitija – Jevgenija Čerkasova-Jančiauskė
Kauno Vokės seniūnaitija – Romas Stumbrys
Kunigiškių seniūnaitija – Jelena Iluk
Šaltinio seniūnaitija – Jonas Viesulas
Šviesos seniūnaitija – Viačeslav Sokolovskij
Salų seniūnaitija – Daiva Postnovienė

Lazdynų seniūnijoje:
Paparčio seniūnaitija – Onutė Primakienė
Bukčių seniūnaitija – Maksim Burkauskas
Lazdynėlių seniūnaitija – Stasys Dubinskas

Naujamiesčio seniūnijoje:
Karaliaus seniūnaitija – Anna Mažeikienė
Pakalnės seniūnaitija – Indrė Jovaišaitė Blaževičienė

Naujininkų seniūnijoje:
Zanavykų seniūnaitija – Anželika Vasiliauskienė
Dzūkų seniūnaitija – Loreta Pečiulienė
Salininkų seniūnaitija – Ramutė Nalivaikienė
Vaikų seniūnaitija – Alvyra Markevičiūtė
Sakalaičių seniūnaitija – Danguolė Tarasevičienė
Kelmijos seniūnaitija – Vaiva Čapkovska
Panevėžio seniūnaitija – Dana Migaliova
Liepkalnio seniūnaitija – Ramunė Kuprienė

Naujosios Vilnios seniūnijoje:
Sodžiaus seniūnaitija – Augustinas Vasiliauskas

Panerių seniūnijoje:
Trakų Vokės seniūnaitija – Jolita Kablytė -Džervienė
Liudvinavo seniūnaitija – Edvardas Belianas
Lentvario seniūnaitija – Irina Boldyreva
Kazbėjų seniūnaitija – Antanas Tomaševičius
Naujasodžio seniūnaitija – Vladimiras Aleksas

Pašilaičių seniūnijoje:
Tarandės seniūnaitija – Šarūnė Baltuškonienė

Pilaitės seniūnijoje:
Smalinės seniūnaitija – Marytė Adomavičienė
Gilužio seniūnaitija – Danuta Tatol
Šiaurinės Pilaitės seniūnaitija – Asta Bajoraitienė
Senosios Pilaitės seniūnaitija – Stasys Survila

Šeškinės seniūnijoje:
Gelvonų 3-oji seniūnaitija – Ingrida Karpuškaitė

Šnipiškių seniūnijoje:
Šnipiškių seniūnaitija – Rafaelis Icikzonas
Giedraičių seniūnaitija – Miroslavas Bielinis
Kernavės seniūnaitija – Ramutė Baubinienė
Tauragnų seniūnaitija – Laurynas Aliušis

Verkių seniūnijoje:
Dvariškių seniūnaitija – Irena Mečkovskaja

Vilkpėdės seniūnijoje:
Riovonių seniūnaitija – Marija Budrytė

Kaip bus naudojami apklausos metu surinkti Jūsų asmens duomenys
• Seniūnaičių rinkimų anketoje pateiktų asmens duomenų  (Vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, elektroninio pašto adresas, telefonas, parašas) valdytojas ir/ar tvarkytojas – Vilniaus miesto savivaldybės administracija (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius);
• Duomenų tvarkymo tikslas – tinkamai įgyvendinti Seniūnaičio rinkimų procedūras, įsitikinti kvorumo buvimo ir balsų patikimumu;
• Duomenų tvarkymo pagrindas – tvarkyti duomenis būtina, kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
• Apklausos metu surinkti Jūsų duomenys nebus teikiami jokiems tretiesiems asmenims;
• Jūsų pateikti asmens duomenys Savivaldybės administracijoje bus saugomi ne ilgiau nei 30 dienų nuo Administracijos direktoriaus įsakymo, kuriuo patvirtinamas išrinktų seniūnaičių sąrašas, priėmimo. Po šio termino duomenys bus perduodami į archyvą ir saugomi teisės aktų nustatyta tvarka.
• bet kuriuo metu,  kreipdamiesi raštu į Vilniaus miesto savivaldybės administracija, Konstitucijos pr. 3, Vilnius,  turite teisę prašyti susipažinti su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis, prašyti juos ištaisyti, apriboti, perkelti ar ištrinti. Taip pat turite teisę pateikti skundą Valstybei duomenų apsaugos inspekcijai.
• Kilus bet kokiems klausimams dėl Jūsų duomenų tvarkymo galite kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos asmens duomenų apsaugos pareigūną el. p. aurimas.gadeikis@vilnius.lt, tel. 85 2511 2512, arba atvykę į Konstitucijos pr. 3, Vilnius, 1605 kab.