Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Pakartotiniai Vilniaus miesto seniūnaičių rinkimai vyks sausio 30–vasario 19 dienomis

Informuojame, kad pakartotiniai seniūnaičių rinkimai vyks 2020 m. sausio 30 d. – vasario 19 d. įskaitytinai. Pakartotiniai rinkimai vyksta tose seniūnaitijose, kuriose pirmųjų rinkimų metu dalyvavo mažiau nei 5 proc. gyventojų. Šiuose rinkimuose gali dalyvauti tik tie kandidatai, už kuriuos buvo balsuota pirmąjį kartą, nauji kandidatai nebus registruojami. Primename, kad pakartotiniams rinkimams nebetaikomas reikalavimas dėl rinkimuose dalyvaujančių gyventojų skaičiaus. Visų išrinktų seniūnaičių kadencija prasidės įvykus rinkimams. Išrinktų seniūnaičių sąrašą įsakymu patvirtina Administracijos direktorius.

Pirmųjų rinkimų rezultatus galite matyti https://ebalsavimas.vilnius.lt/ skiltyje Rezultatai:
https://ebalsavimas.vilnius.lt/subeldership-voting-results

 

Išrinktų seniūnaičių sąrašas:

Verkių seniūnijoje:

  • Žaliųjų Ežerų seniūnaitė Ramutė Giriūnienė
  • Gulbinėlių seniūnaitė Irena Mečkovskaja
  • Santariškių seniūnatis Donatas Giknius
  • Visorių seniūnatis Saulius Staponkus

Šnipiškių seniūnijoje:

  • Giedraičių seniūnatis Miroslavas Bielinis

Šeškinės seniūnijoje:

  • Senosios Šeškinės seniūnaitis Linas Šablinskas
  • Dukštų 2-osios seniūnaitis Vaclav Gulbinovič

Žvėryno seniūnijoje:

  • Birutės seniūnaitė Kristina Ulevičiūtė
  • Vytauto seniūnaitis Edmundas Jakubauskas

Pašilaičių seniūnijoje:

  • Tarandės seniūnaitė Aurelija Dilkė
  • Perkūnkiemio seniūnaitis Gintaris Banys

Justiniškių seniūnijoje:

  • Rygos seniūnaitis Stasys Švabas
  • Justiniškių seniūnaitis Igoris Boronovas

Viršuliškių seniūnijoje:

  • Ozo seniūnaitis Julijus Ochrimenko
  • Mokslo seniūnaitis Vladislavas Jaroslavas Užpolevičius

Karoliniškių seniūnijoje:

  • D. Gerbutavičiaus seniūnaitis Sigitas Čirba
  • Sietyno seniūnaitė Loreta Kėvišienė-Saltonienė
  • A. J. Povilaičio seniūnatis Paulius Raškauskas

Lazdynų seniūnijoje:

  • Paparčio seniūnaitė Onutė Primakienė
  • Miškinių seniūnaitė Jūratė Kukutytė
  • Lazdynėlių seniūnaitis Stasys Dubinskas

Pilaitės seniūnijoje:

  • Šiaurinės Pilaitės seniūnaitė Asta Bajoraitienė
  • Senosios Pilaitės seniūnaitis Stasys Survilas

Antakalnio seniūnijoje:

  • L. Sapiegos seniūnaitė Birutė Stolytė
  • Mileišiškių seniūnaitis Algirdas Eugenijus Jovaiša
  • Kairėnų seniūnaitis Kostas Ivanauskas

Naujosios Vilnios seniūnijoje:

  • Pučkoriųseniūnaitė  Edita Aleškevičienė
  • Rugiagėlių seniūnaiūnaitis Daniel Ilkevič
  • Strielčiukų seniūnaitis Darius Šimčikas
  • Pavilnio seniūnaitė Irena Binevičienė
  • Džiaugsmo seniūnaitis Arnas Mazėtis

Rasų seniūnijoje:

  • Rasų seniūnaitis Vaidas Jokubaitis
  • Ribiškių seniūnaitė Vaiva Čaplikienė

Senamiesčio seniūnijoje

  • Pylimo seniūnaitė Asta Marija Baškauskas

Vilkpėdės seniūnijoje:

  • Riovonių seniūnaitė Marija Budrytė

Naujininkų seniūnijoje:

  • Pelesos seniūnatis Gerimantas Statinis
  • Salininkų seniūnaitė Ramutė Nalivaikienė
  • Vaikų seniūnaitė Valerija Valūnienė
  • Liepkalnio seniūnaitis Juozas Baltmiškis
  • Sakalaičių seniūnaitė Danguolė Tarasevičienė
  • Kelmijos seniūnaitis Airingas Navickas

Panerių seniūnijoje:

  • Trakų Vokės seniūnaitė Aurelija Masiulionytė
  • Kazbėjų seniūnaitis Antanas Tomašėvičius
  • Liudvinavo seniūnaitis Edvardas Belianas

Grigiškių seniūnijoje:

  • Kauno Vokės seniūnaitė Nijolė Lašaitienė
  • Šaltinio seniūnaitis Jonas Viesulas
  • Mokyklos seniūnaitis Kęstutis Bingelis
  • Šviesos seniūnaitis Viačeslav Sokolovskij
  • Kunigiškių seniūnaitė Jelena Iluk
  • Salų seniūnaitė Daiva Postnovienė.

 

Pakartotiniai rinkimai sausio 30–vasario 19 d. vyks šiose seniūnaitijose:

  • Verkių seniūnijos Balsių, Verkių, Bajorų Sodų, Jeruzalės, Maumedžių, Bitininkų, Jamonto, Baltupių, Gerviškių, Kalvarijų seniūnaitijose;
  • Žirmūnų seniūnijos Olimpiečių; Šeimyniškių, Tuskulėnų, Ulonų, Neries, Paneriškių seniūnaitijose;
  • Šnipiškių seniūnijos Šnipiškių, Piromonto, Rinktinės, Kernavės, Tauragnų, Maišiagalos seniūnaitijose;
  • Fabijoniškių seniūnijos Jovaro, S. Stanevičiaus, Kaimelio, L. Giros, Gedvydžių, S. Nėries, Pietinių Fabijoniškių, A. Kulviečio seniūnaitijose;
  • Šeškinės seniūnijos Buivydiškių, Čiobiškio 1-ojoje, Čiobiškio 2-ojoje, Musninkų, Dūkštų 1-ojoje, Paberžės, Gelvonų 1-ojoje seniūnaitijose;
  • Žvėryno seniūnijos Kęstučio, Žiemgalių, Sėlių seniūnaitijose;
  • Pašilaičių seniūnijos J. Baltrušaičio, Gabijos, Medeinos, Pašilaičių seniūnaitijose;
  • Justiniškių seniūnijos M. Biržiškos, Sietuvos, Statybininkų seniūnaitijose;
  • Viršuliškių seniūnijos Viršuliškių, Lūžių, Tujų seniūnaitijose;
  • Karoliniškių seniūnijos L. Asanavičiūtės, V. Druskio, R. Jankausko seniūnaitijose;
  • Lazdynų seniūnijos Riešuto, Žėručio, Oslo, Ryto, Lazdynų, Akacijų seniūnaitijose;
  • Pilaitės seniūnijos Centrinės Pilaitės, Naujosios Pilaitės, Salotės, Smalinės, Gilužio, Pietinės Pilaitės, Mažvydo seniūnaitijose;
  • Antakalnio seniūnijos Olandų, Šilo, Antakalnio, B. Sruogos, Saulėtekio, Karačiūnų, Antavilių, Dvarčionių, Valakupių seniūnaitijose;
  • Naujosios Vilnios seniūnijos Žaliakalnio, Sodžiaus, Darželio, Genių, Naujosios Vilnios Sodų, Kalnėnų seniūnaitijose;
  • Rasų seniūnijos Peteliškių, Markučių seniūnaitijose;
  • Senamiesčio seniūnijos Paupio, Pilies, Universiteto, Šv. Stepono, Vingrių seniūnaitijose;
  • Naujamiesčio seniūnijos Šermukšnio, Tauro, Pakalnės, Karaliaus, Savanorių, Kedrų, Šaltinių, Naugarduko seniūnaitijose;
  • Vilkpėdės seniūnijos Vingio, Geležinio Vilko, Skroblų, Gluosnių, Gerosios Vilties, Žemųjų Panerių seniūnaitijose;
  • Naujininkų seniūnijos Zanavykų, Prūsų, Dzūkų, Šaltkalvių, Panevėžio, Verslo, Užusienio seniūnaitijose;
  • Panerių seniūnijos Lentvario seniūnaitijoje;
  • Grigiškių seniūnijos Jaunimo seniūnaitijoje.