Vilniaus daugiabutis pasipuošė 400 šviečiančių žvaigždžių

Vykstantieji Vilniaus Žaliuoju tiltu nuo miesto centro pusės Neries pakrantėje vakarais jau gali pamatyti daugiabutį, kurio langus puošia 400 šviečiančių žvaigždžių.

Taip pasipuošė beveik 100 butų, 44 metrų aukščio „Delfino“ namas (namas „Delfinu“ pavadintas todėl, kad jo pirmtakas yra to paties pavadinimo pirčių ir baseino kompleksas). Šviečiančios žvaigždės iki Naujųjų metų džiugins ne tik namo gyventojus, bet ir kitus miesto gyventojus, Vilniaus svečius. Jauki žvaigždžių šviesa tarsi kužda: visi mes turime būti drauge, susibūrę, privalome sujungti visas gerąsias galias, mokėti kasdien žavėtis gyvenama minute ir kasdienine aplinka.

„Delfino“ namo gyventojai yra ambicingi žmonės, žinantys, kad būsto vieta, kokybė yra didelė vertybė bei sėkminga investicija. Gyvendami pačiame Vilniaus centre „delfiniečiai“ kelia sau ir savo aplinkai aukštus reikalavimus, nuolat puoselėja savo būstą. Anot italų ekonomisto V. F. Pareto „Dvidešimt procentų pastangų duoda aštuoniasdešimt procentų rezultatų!“ Taigi ir namo puošimas yra minėtų ambicijų rezultatas. Svarbu pasakyti, kad „delfiniečiai“ yra ne tik kūrybiški, modernūs žmonės, bet kartu ir gerbiantys šalies, miesto istoriją, palaikantys tradicijas.

Daugiabučio bendrija turi logotipą, kuriame vaizduojamas delfinas su langų karūnėle, nes pastatas išsiskiria daugybe langų. Džiugu, kad logotipas pateko į Guinnesso rekordų pripažintos, didžiausios delfinų kolekcijos pasaulyje savininkės, vilnietės Aušros Šaltenytės kolekciją.

„Delfino“ namo langų šventinis papuošimas yra bendras Baltijos šalių sostinių projektas, inicijuotas Švedijos mažmeninės baldų prekybos įmonės „Ikea“. Pasidžiaukime šviesa kartu!

DNSB „Delfino namas“ pirmininkė Jolita Malinauskaitė