Vilniuje atidaromas naujas maisto ir ūkininkų turgelis

 

Vilniaus PC Mandarinas automobilių aikštelėje pradės veikti ūkininkų ir maisto turgelis. Jame bus galima apsilankyti kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo gegužės 15 dienos. Turguje Lietuvos ūkininkai ir smulkieji prekybininkai lankytojams suteiks galimybę įsigyti produktų kasdieniam stalui. Ūkininkų turgus veiks nuo 10 valandos ryto iki 17 valandos vakaro.

„Norime, kad ši vieta taptų tradicinė apsipirkimo vieta visiems vilniečiams ir aplinkiniams rajonų gyventojams. Žinome kad susidarius Lietuvoje sudėtingai COVID-19 situacijai smulkusis verslas, ūkininkai ir prekybininkai yra ta dalis verslo, kurie labai nukentėjo, kai buvo uždrausta bet kokia prekyba renginiuose ar viešose vietose, tad nuo šiol prekyba turguje yra viena iš galimybių žmonėms išsilaikyti, taip pat pristatyti savo išskirtinius gaminius, kurių prekybos centruose nėra“,– sako turgelį organizuojančios įmonės vadovas.

Pasak „MYFEST“ vadovo, pradžia ir palaikymas tokioms veiklos yra labai svarbus, tad vilniečiai yra labai laukiami šiame turgelyje.

Nors šį savaitgalį prekybininkų dar nebus daug, tačiau pažadame, kad kiekvienas atėjęs būsite nustebinti parduodamo asortimento įvairove ir išskirtinomis prekėmis: gruziniška duona ir prieskoniai, skirtingų skonių chalva ir saldumynai, tautinio ir kulinarinio paveldo atstovų kepamas šviežias šakotis ir kiti gardumynai, o ką jau kalbėti apie ūkyje užauginta mėsą ir jos rūkytus gaminius, naminę duoną ar šviežias daržoves ir uogas, kurių čia galės įsigyti kiekvienas.

Nekantriai laukiame ir kitų norinčių prisijungti į mūsų gretas, kurie galėtų pasiūlyti savo išskirtinių produktų, kurie galėtų džiuginti lankytojus.

Tikime, kad su laiku šis naujas projektas pasiteisins ir padedant smulkiajam verslui išsilaikyti visi liks patenkinti tiek ateinantys apsipirkti į naujai organizuojamą apsipirkimo vietą Vilniuje, tiek prekiaujantys.