Dovana Vilniaus sveikatos įstaigoms

Antakalnio poliklinika:

 • vaikų skyriaus interjero įrengimas: vaikų skyriui reikalingas naujo interjero projektas, kuris apimtų grindų dangą, sienas (su funkcionaliomis sienų dekoracijomis) bei baldus: pakeisti grindų dangą koridoriuje pagal numatytą projektą, sienų dažymas, dekoravimas pagal numatytą projektą, minkštasuoliai, staliukai, kėdutės, funkcionalios lengvai valomos, tinkančios gydymo įstaigoms sienų dekoracijos.
 • rekreacinė zona poliklinikos vidiniame kieme – žaidimų aikštelės ir poilsio zonos projektas bei įgyvendinimas: maža žaidimų aikštelė sutrumpintų laukimo pojūtį vaikams, o poilsio zona būtų skirta tėveliams bei senjorams.

Centro poliklinika:

 • meno kūriniai jaukių erdvių sukūrimui įstaigos padaliniuose: ~20 vnt. įvairaus stiliaus paveikslų, kurių dydis būtų nuo 60×60 cm iki 100×100 cm (maksimali vieno paveikslo vertė – 450 eurų).
 • įvairūs žaislai vaikų psichomotorinei raidai tikrinti

Karoliniškių poliklinika:

 • vežimėlių saugojimo patalpų įrengimas: pastaruoju metu, atidarius Vaikų ligų skyrių, iš tėvelių sulaukta pastabų dėl patalpos, skirtos vaikų vežimėliams įrengimo, šiuo metu tokią patalpa yra, tačiau trūkstą lėšų jos atnaujinimui. Būtų įrengta patraukli vaikų vežimėlių saugojimo vieta poliklinikos pacientams. Planuojama, kad šios patalpos įrengimas kainuotų apie 400 Eur.

Lazdynų poliklinika:

 • paprastas keltuvas ar platforminio laiptų keltuvas neįgaliesiems ir vaikams su vežimėliais: šiuo metu neįgalūs pacientai, judantys tik vežimėlio pagalba, yra artimųjų laiptais užnešami, kad galėtų gauti sveikatos priežiūros paslaugas bei fizinės medicinos ir reabilitacijos procedūras. Platforminis keltuvas suteikia galimybę neįgaliesiems įveikti laiptus ar stačius pakilimus be pagalbos iš šalies. Dėl mažai vietos užimančios kompaktiškos konstrukcijos, jis gali būti pritaikomas prie visų laiptų.

Šeškinės poliklinika:

 • poliklinikos teritorijos ir vidinio kiemo aplinkos sutvarkymas ir apželdinimas, papildomų suolų pacientams įrengimas.

Naujosios Vilnios poliklinika:

 • nuožulnūs keltuvai neįgaliesiems poliklinikos išorėje ir viduje: poliklinikos pastatas pastatytas 1984 m. pagal ankstesnius, jau negaliojančius reikalavimus. Šiuo metu tokios paskirties statiniams yra keliami kitokie techniniai reikalavimai ir esami nuožulnūs nusileidimai neatitinka dabartinių reikalavimų. Pakilti bei nusileisti laiptais neįgaliam asmeniui be padedančių asmenų sunku. Reiktų įstaigos pastato viduje įrengti 4 vnt. tvirtinamus prie sienos elektrifikuotus nuožulnius keltuvus be posūkių, įstaigos pastato išorėje – nuožulnų antivandalinį pandusą su posūkiu, kadangi nuo nulinės pirmos pakopos iki paskutinės pakopos amplitudės aukštis 1,62 m.. Šiems darbams atlikti būtinas projektas su statybos leidimu.

VšĮ Grigiškių sveikatos priežiūros centras:

 • Lauko suoliukų įrengimas palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pacientams: pakeisti šiuo metu naudojamus senus nestandartinius suoliukus naujais saugesniais ir patogiais senyvo amžiaus ir turintiems negalią pacientams. Preliminari vieno suoliuko kaina – 340 Eur (su PVM), 3 suoliukų – 1020 Eur (su PVM).

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė:

 • skulptūros ,,Motinystė“ ir jos prieigų meninis apipavidalinimas: skulptūra buvo pastatyta 2000 m. lapkričio 18 d. prof. R. Sidrio (Čikaga) ir prof. L. Žuklio iniciatyva, kaip dovana Vilniaus miesto savivaldybei ir Vilniaus miesto klinikinei ligoninei. Laikui bėgant, susidėvėjo apšvietimo elektros tinklai ir dabar tamsiu paros metu skulptūra neapšviečiama. Taip pat norėtųsi, kad ir aplink skulptūrą būtų įrengti pasivaikščiojimo takeliai, gėlių kompozicijos ir poilsio suoliukai.
 • poilsio zonos, parko įrengimas teritorijoje prie Priėmimo skyriaus: ši teritorija buvo apleista ir neprižiūrima, akacijomis apaugusi vieta. Ligoninė savo ir rėmėjų lėšomis teritoriją išvalė nuo invazinių greitai plintančių akacijų medžių ir apželdino veją. Čia galėtų būti įrengtas poilsio parkelis ligoniams, ligoninės personalui, ar svečiams.
 • freskų, esančių ligoninės posėdžių salėje restauravimas
 • vaikų ligų skyriaus koridoriaus ir palatų papuošimas meninėmis priemonėmis

Mykolo Marcinkevičiaus ligoninė:

 • ligoninės kiemo teritorijos sutvarkymas (poilsio zonos su sėdimaisiais suoliukais įrengimas, apželdinimo darbai): mūsų pacientams būtinas judėjimas, todėl reikia sutvarkyti vidinio kiemo teritoriją, įrengti poilsio zonas su suoliukais, apželdinti aplinką. Ilgo gydymo metu patys pacientai arba lydimi ligoninės personalo galės išeiti į vidinį ligoninės kiemą, pasivaikščioti po gražią aplinką, taip bus užtikrintos ne tik kokybiškos sveikatos priežiūros paslaugos, bet ir kartu pagerintos pacientų komforto sąlygos.

Vilkpėdės ligoninė:

 • medinė pavėsinė: pavėsinė (10-13 vietų) labai sunkiomis ligomis sergantiems ligoniams, kurie išvežami tik neįgaliųjų vežimėliuose arba išvedami vaikštynių pagalba vasaros ir rudens sezonais. Ligoninė savo lėšomis prižiūri savo aplinką, puošia sodindami gėles, pastato suolelius. Preliminari pavėsinės kaina ~ 800 Eur.

Šv. Roko ligoninė:

 • Šv. Roko skulptūra: Šv. Rokas yra sergančiųjų globėjas, kurio garbei buvo pavadinta slaugos ligoninė esanti Antakalnyje. Skulptūra pagražintų ligoninės teritoriją ir sukurtų poilsio ir susikaupimo vietą ligoninės pacientams ir jų artimiesiems.