Gyvenamasis namas, viralinė, kiemo statiniai (lauko tualetas, pavėsinė, malkinė), esantys prie Ūmėdžių g. 105, 109, Vilnius (Ūmėdžių g. 116)

Informuojame, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl gyvenamojo namo, viralinės, kiemo statinių (lauko tualeto, pavėsinės, malkinės), esančių prie Ūmėdžių g. 105, 109, Vilniuje (Ūmėdžių g. 116), kurie neturi savininko (arba kurių savininkas nežinomas), pripažinimo bešeimininkiu turtu ir jų perdavimo savivaldybės nuosavybėn.

Asmenis, turinčius turtinių teisių į šį turtą, prašome iki 2024 m. balandžio 1 d. kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriaus Priežiūros ir tvarkymo poskyrio vyresniąją specialistę Rūtą Šulcaitę-Remeikienę (tel. Nr. 8 614 51354, el. p. ruta.remeikiene@vilnius.lt) ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime nurodytą turtą.

Galimai bešeimininkio turto fotofiksacija

Norėdami pasiteirauti dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), sąrašų, galite kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriaus Priežiūros ir tvarkymo poskyrio vyresniąją specialistę Rūtą Šulcaitę-Remeikienę tel. Nr. 8 614 51354, el. p. ruta.remeikiene@vilnius.lt.