Negyvenamosios patalpos (gyvenamojo pastato dalis), esančios Sodų g. 11, Vilnius

Informuojame, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl Negyvenamosios patalpos, esančios Sodų g. 11, Vilniuje, kuri neturi savininko (arba kurios savininkas nežinomas), pripažinimo bešeimininkiu turtu ir jos perdavimo savivaldybės nuosavybėn.

Asmenis, turinčius turtinių teisių į šį turtą, prašome iki 2022 m. liepos 1 d. kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriaus Priežiūros ir tvarkymo poskyrio vyresniąją specialistę Rūtą Šulcaitę-Remeikienę (tel. Nr. 8 614 51354, el. p. ruta.remeikiene@vilnius.lt) ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime nurodytą turtą.

Galimai bešeimininkio turto fotofiksacija

Norėdami pasiteirauti dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), sąrašų, galite kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriaus Priežiūros ir tvarkymo poskyrio vyresniąją specialistę Rūtą Šulcaitę-Remeikienę tel. Nr. 8 614 51354, el. p. ruta.remeikiene@vilnius.lt.