Skelbiami lauko kavinių atrankos laimėtojai

Vilniaus miesto savivaldybė nuo kovo 3 d. iki kovo 22 d. kvietė kavinių, barų ar restoranų savininkus nuotoliniu būdu teikti prašymus išduoti leidimą prekiauti (teikti paslaugas) lauko kavinėje įrengiamoje atrankos būdu (aikštėse, skveruose, parkuose ne prie maitinimo paslaugas teikiančio asmens patalpų ir gatvių važiuojamosiose dalyse) ir dalyvauti atrankoje.

Vilniaus miesto savivaldybė pagal pasiūlytą lauko kavinių teritorijų dydį ir išdėstymą 1A, 1C ir 2A zonose (aikštėse, skveruose, parkuose ne prie stacionarių maitinimo patalpų ir gatvių važiuojamosiose dalyse) ir vadovaudamasi reikalavimuose lauko kavinėms Vilniuje nustatytais kriterijais, patvirtintais Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-03-02 įsakymu Nr. 30-413/21 „Dėl reikalavimų lauko kavinėms Vilniuje nustatymo“ įvykdė atranką ir skelbia atrankos laimėtojus įrengti lauko kavines Vilniaus mieste atrankos būdu.

Lauko kavinių atrankos laimėtojai skelbiami: Atrankos laimėtojai-I etapas_76+.

Kiekvienam atrankos laimėtojui savivaldybė parengs lauko kavinės teritorijos schemą ir išduos leidimą prekiauti (teikti paslaugas) lauko kavinėje.

Vilniaus miesto savivaldybė nuo balandžio 2 d. 9.00 val. iki balandžio 12 d. 9.00 val. pakartotinai kvies kavinių, barų ar restoranų savininkus nuotoliniu būdu teikti prašymus išduoti leidimą prekiauti (teikti paslaugas) lauko kavinėje įrengiamoje atrankos būdu (aikštėse, skveruose, parkuose ne prie maitinimo paslaugas teikiančio asmens patalpų ir gatvių važiuojamosiose dalyse) ir antru etapu dalyvauti atrankoje.