Vilniaus miesto savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka 7 žemės sklypus

Vilniaus miesto savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka keturis suformuotus kitos paskirties gyvenamojo naudojimo būdo žemės sklypus ir trys suformuotus kitos paskirties, komercinių objektų statybos ir (ar) vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų statybos naudojimo būdo žemės sklypus, Vilniaus miesto savivaldybės funkcijoms vykdyti.

Perkami keturi suformuoti kitos paskirties gyvenamojo naudojimo būdo žemės sklypai gali būti Verkių, Antakalnio, Rasų, Naujininkų, Panerių, Vilkpėdės, Fabijoniškių, Pašilaičių, Pilaitės, Viršuliškių seniūnijose ir Grigiškių m. Perkamų žemės sklypų plotas turi būti apie 15-25 arus ir negali būti Verkių ar Pavilnių regioninių parkų teritorijose. Žemės sklypai turi būti teritorijose, kuriose yra įrengta susiekimo ir inžinierinė infrastruktūra; nutiesti inžinieriniai tinklai bei susisiekimo komunikacijos, pastatyti kiti inžinieriniai statiniai, o prie žemės sklypų turi būti reali galimybė privažiuoti transporto priemonėmis iš įrengtų gatvių. Kiekvienas perkamas žemės sklypas turi būti pažymėtas kadastro žemėlapyje; sklypas ir subjekto nuosavybės teisės turi būti įregistruotos Nekilnojamojo turto registre; neturi būti areštuotas, taip pat neturi būti teisminio ginčo objektu.

Perkami trys suformuoti kitos paskirties, komercinių objektų statybos ir (ar) vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų statybos naudojimo būdo žemės sklypai gali būti Viršuliškių, Pašilaičių, Vilkpėdės ir Panerių seniūnijose. Perkamų žemės sklypų plotas Viršuliškių, Pašilaičių, Vilkpėdės seniūnijose turi būti apie 15-25 arus, Panerių seniūnijoje – apie 30-45 arus. Žemės sklypai turi būti teritorijose, kuriose yra įrengta susiekimo ir inžinierinė infrastruktūra; nutiesti inžinieriniai tinklai bei susisiekimo komunikacijos, pastatyti kiti inžinieriniai statiniai, o prie žemės sklypų turi būti reali galimybė privažiuoti transporto priemonėmis iš įrengtų gatvių. Kiekvienas perkamas žemės sklypas turi būti pažymėtas kadastro žemėlapyje; sklypas ir subjekto nuosavybės teisės turi būti įregistruotos Nekilnojamojo turto registre; neturi būti areštuotas, taip pat neturi būti teisminio ginčo objektu.

Kviečiame aktyviai teikti paraiškas. Norintys parduoti žemės sklypus fiziniai ar juridiniai asmenys paraiškas pateikia tiesiogiai patys, arba per kurjerį, ar atsiunčia registruotu laišku paštu (būtinas pateikimas voke). Paraiškos priimamo Vilniaus miesto savivaldybės (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius) Interesantų aptarnavimo skyriuje (I-ame aukšte) iki 2021 m. liepos 15 d. 16 val. (imtinai).

Susipažinti su detalesne informacija, žemės sklypų pirkimo sąlygomis ir vertinimo kriterijais galima čia:

Pirkimo sąlygos (dokumentas atsisiųsti)

Kandidatai pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su gyvenamųjų patalpų pirkimu, gali gauti iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus, kontaktiniai asmenys:
Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Nadeždos Buinickienės el. p. nadezda.buinickiene@vilnius.lt, tel. (8 5) 211 2282;
Socialinių Socialinės integracijos poskyrio vedėjos Irenos Kiselienės el. p. irena.kiseliene@vilnius.lt; tel. (8 5) 211 2514.