Vilniaus jaunimo CV | Kornelija Anelauskaitė

Kultūrinio tinklaraščio „-ANE?“ kūrėja, grupės jautì vadybininkė ir komunikacijos specialistė – visa tai telpa vienoje merginoje! Kviečiame iš arčiau susipažinti su Vilniaus jaunimo CV pašnekove Kornelija Anelauskaite, kuri užburia savo energija, idėjomis ir drąsa!

 

 

📩 Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Esu Kornelija Anelauskaitė, kilusi iš Suvalkijos miestelio Vilkaviškio, šiuo metu gyvenu Vilniuje. Pernai metais baigiau meno vadybos studijas  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jau tris metus dirbu su matematinio roko grupe jautì, du metus kuriu asmeninį kultūrinį tinklaraštį „-ANE?“, kuriame aprašau dalykus, kuriuos atrandu arba stipriai žaviuosi. Kovo gale išleidau ir pirmąją „-ANE?“ laidą „Apie ką tylite“ su aktoriumi Martynu Nedzinsku. Taip pat, šiuo metu dirbu Vilniaus dailės akademijos komunikacijos specialiste.

📩 Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šia veikla?

Studijų metais reikėjo rinktis iš trijų sričių: muzikos, kino, teatro. Nusprendžiau rinktis muzikos sritį, nes nuo mažens žavėjausi ja.🎶 Atsitiktinumo keliams susivedus su grupe jautì tapau jų vadybininke. Asmeninis projektas „-ANE?“ gimė iš noro dalintis savais atradimais. „-ANE?“ leidžia man ir kitiems augti kultūriškai, domėtis meniniais reiškiniais, išlikti smalsiais, o tai jaunam žmogui ypatingai svarbu.❤️

📩 Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje? 

Dėl studijų persikėliau gyventi į Vilnių. Būnant sostinėje visi įvykiai labai natūraliai ir organiškai aplink mane susidėliojo.✨ Be to, čia visi kampai pilni įkvėpimo, tik spėk gaudyti.

📩 Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Manau, kad taip.👌 Vilniuje yra veiklų „su kaupu“, kuriose gali rasti, pažinti, tyrinėti save bei plėtoti savo požiūrį ir suvokimą, pažinti/atpažinti skirtingas būsenas, emocijas. Taip pat apsupti save įkvepiančiais žmonėmis, kurie tave skatins ir suteiks šviesos, reikiamu momentu.👥

📩 Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą, jeigu taip, kokia?

Mėgstamiausią sunku išrinkti, nes Vilniuje tokių yra tikrai ne viena.🧐 Mėgstu geros atmosferos kavos kavines, kuriose groja „skanų“ muzikinį foną.🎧☕️ Šiltuoju metų laiku žavi vasarinės koncertinės vietos lauke.🎤 Žinoma, myliu ir gamtos žalumą, toje ramybėje visada nurimstu.🌳 Labai mėgstu vaikščioti, ir net nesvarbu ar turiu pasivaikščiojimo tikslą ar ne. Gera „išvaikščioti” mintis, klaidžioti po skirtingas, siauras, nematytas Vilniaus gatveles ir jose stebėti kitų žmonių „mažus gyvenimėlius“, tai yra nuostabus dalykas.❤️ Visai neseniai atradau, miškingą, kalnuotą Žirmūnų pusę, paliko įspūdį – rekomenduoju!

📩 Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Nesustoti smalsauti, domėtis teatru, kinu, muzika, atrasti/žavėtis kultūros, meno reiškiniais, mokėti juoktis iš gyvenimo numestų absurdiškų situacijų, skaityti gerą literatūrą, nepamesti savo vidinio vaiko ir nepamiršti mylėti.

ANE instagram paskyra: https://instagram.com/______ane_____?igshid=1igeyp9o04wp3

Nuotraukos autorė: Gerda Berentaitė