4 ROOMS – forumo teatro trupė

Forumo teatro pasirodymai – tai itin populiarus pasaulyje, bet vis dar naujas Lietuvoje būdas aptarti auditorijai svarbias temas. Žiūrovas šiame teatre yra aktyvus dalyvis, bet ne pasyvus stebėtojas.

Pasirodymui scenarijus kuriamas specialiai, jis toks vienintelis ir unikalus. Visuomet remiasi išgrynintomis konkretaus koletyvo ar auditorijos, kuriai skirtas pasirodymas, aktualijomis. Jos visada kalba apie vertybes – žmogiškųjų santykių, buvimo kartu svarbą, būtinybę priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybes už galimus padarinius.

Veiksmas scenoje stabdomas kelis kartus tam, kad aktoriai tiesiogiai bendraudami su žiūrovais gautų pasiūlymų scenarijaus vystymui. Remdamiesi savo patirtimi, žiūrovai aktyviai įsitraukia ir tampa dramos vystytojais. Šis unikalus metodas garantuoja puikiai ir prasmingai praleistą laiką, daug juoko, o kartu  leidžia pamatyti save veidrodyje, kartais gal kiek kreivame. Tai tarsi lengva terapija su linksma savikritika bei galimybe tobulinti savo kasdienio gyvenimo kokybę.

Sėkmingai dirbant šiuo metodu pavyksta:
• Pasyvų žiūrovą paversti aktyviu veikėju, diskutuojančiu ir sprendžiančiu scenoje matomą
problemą;
• Suteikti viltį ir įtvirtinti nuostatą, kad pokytis įmanomas;
• Suteikti džiaugsmą būti aktyviu dalyviu sprendžiant aktualias problemas;
• Padėti žiūrovui pamatyti save ir situaciją  iš šalies, atrandant ir kitas perspektyvas.

Pasiruošę bendradarbiauti – Mantas Cegelskas, Raimonda Agnė Medeišienė, Valentinas Krulikovskis, Eglė Skrolytė, Irena Jankutė

Teatro trupės facebook paskyra – https://www.facebook.com/4-ROOMS-378540639380810/

Kontaktai:
Raimonda Agnė Medeišienė
☏ 8674 44885
✉ agne.drama@gmail.com