A. Michalenkovaitė niūriam metui meta pozityvumo iššūkį

Šiais metais projekte „Lietuvos balsas“ sužibėjusi Agnė Michalenkovaitė muzikos scenoje ne naujokė. Dainininkė pasirodė Eurovizijos atrankose, koncertuoja su žymiais Lietuvos atlikėjais bei žingsnis po žingsnio kopia solinės karjeros laiptais. Pavasarį Agnė pasitinka optimizmo ir energijos kupina daina „Kol tave turiu“.

Ne vienam Agnė žinoma kaip scenos grando Kastyčio Kerbedžio pritariamasis vokalas,  ryški „Lietuvos balso“ dalyvė. Pasak atlikėjos, šis ir panašaus pobūdžio projektai – dar viena graži patirtis, leidžianti burti sekėjų ratą ir su jais kalbėti muzikos kalba. „Galvoju, kad kas kartą kažkur dalyvaudama užmezgu kontaktą su vis daugiau žmonių. Mano tikslas ir yra pasiekti kuo daugiau žmonių, rasti savo auditoriją, kuri lauktų ir klausytų. Smagu, kad aš turiu ką pasakyti savo sekėjų ratui. Kiekvieną dieną net specialiai nesistengdama šiek tiek žengiu link savo tikslo. Juk vieną dieną turi nueiti ten, kur kasdien tikslingai eini“, – mintimis dalijasi atlikėja.

Agnė atvirauja, kad nors jos širdžiai artimiausios lyriškos, melancholiškos baladės, naujausia daina „Kol tave turiu“ – energinga, pozityvi, ritminga. Pasak atlikėjos, daina transliuojama žinutė, kad džiaugsmui pasiekti nereikia daug, tik turėti žmogų šalia. „Visos mano ankstesnės dainos buvo apie nelaimingą meilę, sudaužytą širdį, o ši daina pozityvi. Ja sakoma: žinau, kad nieko pasauly man nereikia, nes aš turiu tave. Kol tave turėsiu, man viskas bus gerai. Aš jaučiuosi saugi ir laiminga“, – apie dainos siunčiamą žinutę kalba atlikėja.

Dainos nuotaiką, pasak dainininkės, padiktavo natūrali vidinė būsena. „Pastaruoju metu jaučiuosi labai laiminga, jaučiu pilnatvę, esu taikoje su savimi. Kai turi taiką savo viduje, viskas susidėlioja į savo vietas ir tai yra patvirtinimas, kad su kiekviena diena viskas eina geryn. To pozityvo vis daugiau“, – atvirauja mergina.

Nors savo repertuare Agnė skaičiuoja daugiau nei dešimtį autorinių kūrinių, daina „Kol tave turiu“ užima išskirtinę vietą.  „Tai yra pirmoji daina, kuriai sukurtas vaizdo klipas. Nors solinių dainų turiu nemažai, ši daina ypatinga tuo, kad klipas yra ryškus, energingas. Kaip ir pati daina, ir aš“, – apie naujausio kūrinio išskirtinumą kalba dainininkė.

Atlikėja džiaugiasi, kad ši muzikos prodiuserio Pauliaus Jasiūno sukurta daina puikiai atitinka jos asmenybę. Tiesa, kūrinys Agnės repertuare atsidūrė atsitiktinai. „Važiuodama į koncertą spontaniškai paklausiau savo prodiuserio Pauliaus Jasiūno, galbūt jis turėtų man naują dainą. Dažniausiai mes sėdime ir kuriame kartu, o šį kartą jis tiesiog turėjo man tinkančią jau paruoštą dainą. Kūrinį labai greitai įrašėme, iš karto pradėjau modeliuoti klipą. Aš tiesiog žinojau kaip viskas bus“, – dainos gimimo užkulisius prisimena atlikėja.

Agnė puse lūpų prasitaria, kad ateityje laukia dar daugiau ryškių darbų ir džiaugiasi sėkmingai įsibėgėjančia soline karjera. „Gyvenime atsirado vaikinų grupė „Black band“. Ruošiame programą, kurioje skambės mano dainų akustinės versijos. Daug metų dirbu pritariančiuoju vokalu ir smagu, kad dabar tvirtai stoviu lyderio pozicijoje. Manau, kad link to atėjau savo dideliu darbu. Dabar yra metas, kai parodau, jog galiu kažką padaryti. Kai darai tai, ką myli, negalvoji, kada ir kiek dirbi. Neturiu darbo valandų. Pati save pagaunu kiekvieną minutę galvojant apie muziką. Aš turiu būti muzikoje ir aš esu muzika“, – mintimis dalijasi Agnė.

Pasiklausykite dainos:

https://www.youtube.com/watch?v=U9froxjz6yY&feature=emb_logo