Apsikabink su visa Lietuva: „Taikos glėbys“

Biželio 1 d. 20 val. apsikabinkime vienu metu ir susivienykime vardan taikios vaikų ateities!

Nuo pat ankstyvaus ryto iki vėlaus vakaro dalinkimės apkabinimais bei registruokime juos nemokamu tel. numeriu 8 800 800 88. Daugiausia apkabinimų užregistravę bus paskelbti Lietuvos „Myli-jonieriais“.

Kodėl Apsikabinti? Vaikų gynimo diena neturi pasaulyje vieningo šventimo būdo!
Sukurkime naują tradiciją kartu, švęskime APSIKABINDAMI ir parodykime savo pavyzdžiu augančiai jaunajai kartai kaip kurti TAIKĄ. Lietuvos žmonės kviečiami atrasti vienybę. Vaikai – mūsų ateitis, jie žvelgia į mus ir mokosi iš mūsų.
Parodykime jiems, kaip priimti kitaip mąstantį, gyvenantį, tikintį žmogų. Ieškokime ne skirtumų, o vienijančių bruožų.
Birželio 1 dieną paskelbkime apsikabinimo ir tolerancijos diena, nustokime smerkti ir teisti vieni kitus – nusišypsokime kaip vaikai. Juk net žodis „nuotaika“ kilęs iš žodžio „taika“. Suraskime bendrą kalbą!

Pirmieji 12 val. apsikabinti kviečiami visos Lietuvos ikimokyklinukai ir moksleiviai, o 20 val. sieksime GINESO REKORDO! Kviečiame apsikabinti ne tik vienu metu vyksiančiuose renginiuose, bet ir ten, kur būsite tuo metu: darbe, gatvėje, viešajame transporte, šeimos rate, netgi išsiunčiant savo virtualų apsikabinimą socialiniuose tinkluose.

Tikslus vietų žemėlapis ir informacija apie Akciją – www.taikosglebys.lt (Akcijoje dalyvauja visos 60 Lietuvos savivaldybių).

https://www.facebook.com/events/1469876583084738/