Dalinkis vasara – sužinok, ką veiksi atostogų metu!

2015 m. balandžio 17 d. Eurodesk Lietuva pradeda mobilumo vasarą skatinimo kampaniją ir visus kviečia dalintis vasara – ją praleisti aktyviai ir turiningai: keliauti, stovyklauti, lankytis festivaliuose, savanoriauti arba susirasti darbą.

Eurodesk Lietuva nemokamai teikia jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugas, todėl artėjant vasaros sezonui kasmet atnaujina ir papildo informaciją apie aktualiausias temas vasarą. Šiemet per Europos jaunimo informavimo dieną pradedama informacinė mobilumo vasarą skatinimo kampanija sutelkta į penkias svarbiausias temas: vasaros stovyklas, keliones Europoje, sezoninį darbą, festivalius ir savanorystę. Kiekvienas užsukęs į Eurodesk Lietuva portalą www.žinauviską.lt ar Eurodesk Lietuva „Facebook“ paskyrą visomis šiomis temomis ras įdomios ir vertingos informacijos, pasiūlymų ir patarimų, o jei nežinai, kaip nori praleisti savo vasarą, atsakymą rasi pasitelkęs informatyvią programėlę – tereikia paspausti keletą pasirinkimų.

Visgi veiksmai nevyks vien tik už ekrano – informacija dalinsis ir Eurodesk Lietuva atstovai regionuose, kurie kvies į informacinius renginius ir pristatys veiklos galimybes vasaros metu. Besipildantį renginių kalendorių gali rasti čia.

Dalinkis vasara!

Eurodesk Lietuva informacija