Dalyvauk tarptautiniuose jaunimo mainuose Lenkijoje

Kūrybinės raiškos centras kviečia jaunus žmones iš Lietuvos dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose “Pajausk bendrą istoriją, tradicijas ir ateitį!”. Projektas vyks 2015 m. rugpjūčio 21-29 d., Lenkijoje, Tarnuvo mieste. Mainuose dalyvaus 30 dalyvių iš Lietuvos, Lenkijos ir Slovakijos. Grupę iš Lietuvos sudarys 12 dalyvių ir vadovas (-ė).

Jaunimo mainų metu vyks veiklos apie Lietuvos, Lenkijos, Slovakijos tradicijas ir istoriją. Dalyviams iš Lietuvos reikės parengti kūrybišką, įdomų Lietuvos istorijos ir tradicijų, kultūros pristatymą. Vyks diskusijos ir užsiėmimai apie jaunimo ateities galimybes, aptariamos dalyvaujančių šalių švietimo sistemos ir įsidarbinimo galimybės. Vykdomi užsiėmimai apie pilietinę visuomenę ir Oksfordo stiliaus debatai apie jaunimo nedarbą.

Dalyviai ne tik pažins vieni kitus, susipažins su kitų projekte dalyvaujančių šalių kultūra ir tradicijomis, jie taip pat aplankys Krokuvoje esančias istorines vietas. Šių mainų metu jaunuoliai ugdys viešojo kalbėjimo, užsienio kalbos įgūdžius, pasitikėjimą savimi bei toleranciją kitiems.

Ieškome dalyvių, kurie:

  • yra nuo 18 iki 25 metų;
  • geba diskutuoti anglų kalba;
  • domisi projekto tema ir nori į ją gilintis.

Laukiame jūsų registracijos anketos iki birželio 30 d. el. paštu [email protected]

Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos programa Erasmus+. Jaunimo mainų organizatoriai padengs visas su dalyvavimu jaunimo mainuose susijusias išlaidas – apgyvendinimo, kelionės, maitinimo ir programos. Dalyvio mokestis: 30 eurų. Jei neturite galimybės susimokėti dalyvio mokesčio, galite kreiptis į projekto organizatorius dėl jo sumažinimo.

Susipažinkite su Kūrybinės raiškos centru www.krc.lt, www.kursenai.lt.

Su dalyviais iš Lietuvos vyks pasiruošimo jaunimo mainams susitikimas. Trūksta informacijos? Kreipkitės į šių mainų koordinatorę Lietuvoje Karoliną Povilaitytę, el.paštu [email protected] arba tel. nr. +37064766830