Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Diskusija! Lyderystės nuostatos: kaip pasitikėti savimi ir sutelkti kitus

Pozityvi lyderystė yra labai svarbi kasdienybėje. Lyderiai prisiimantys atsakomybę už įvairias socialines problemas geba sutelkdami kitus spręsti aktualius iššūkius versle, visuomeninėje, socialinėje veikloje, politikoje ir t.t. Kiekvienas gali būti lyderis. Šimtmetis tyrinėjimų atskleidė, jog daugybė įvairiausių žmonių sugebėjo tapti lyderiais svarbiose gyvenimo situacijose ir įveikti aktualius iššūkius. Kiekvienas gali daryti įtaką kitiems ir sutelkti kitus bendram tikslui. Kiekvienas gali įgyvendinti svarbius pokyčius savo šeimoje, draugų rate, bendruomenėje. Vis dėlto retas nusprendžia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Daugeliui žmonių sunku pasitikėti, spinduliuoti entuziazmą kitiems, palaikyti aukštą energiją siekiant tikslų, visiškai įsitraukti į kasdienes veiklas. Mes pasyviai ir atsargiai žiūrime, kaip plaukia gyvenimas pro mūsų akis. Tuo tarpu daugybė kitų žmonių aktyviai siekia profesinių ir asmeninių tikslų, juos įgyvendinimą bei įkvepia kitus priimti svarbius sprendimus savo gyvenime, keistis. Šiame konkurencingame ir pašėlusiu tempu besisukančiame pasaulyje labai svarbu būti lyderiu, daryti įtaką ir gyventi pagal savo vertybes. Kas lemia, jog vieni žmonės pasitiki savimi, yra pilni entuziazmo, gyvena pagal savo vertybes ir yra lyderiai, o kiti sukaustyti baimių, nuolat daro kompromisus nesižengdami savo principams ir idealams?

Kviečiame kartu padiskutuoti labai svarbia lyderystės tema su psichologu-verslo konsultantu Augustinu Rotomskiu ir koučingo trenere-socialinių mokslų daktare Aiste Dromantaite:

– Kas yra lyderystė? Kodėl žmonės tampa lyderiais?
– Kokios asmeninės savybės, nuostatos ir įgūdžiai yra susiję su lyderyste?
– Kaip kiekvienas iš mūsų galime savyje atrasti ir ugdyti autentišką lyderystę?

Apie lektorius:

Augustinas Rotomskis
Psichologas- verslo konsultantas. Specializuojasi efektyvaus komandinio darbo, personalo valdymo, atsparumo stresui, lyderystės, pardavimų ir asmeninio efektyvumo srityse. Vykdo rinkos tyrimus ir organizacijų tyrimus, atlieka personalo atrankas ir paieškas, veda mokymus privataus ir viešojo sektoriaus personalui, konsultuoja vadovus personalo klausimais, yra įvairių testavimo ir nuotolinio ugdymo instrumentų autorius, taip pat – įvairių mokslinių ir analitinių publikacijų autorius.

Dr. Aistė Dromantaitė

Socialinių mokslų daktarė, dėstytoja, mokymų lektorė ir sertifikuota koučingo specialistė, baigusi Tarptautinę Lyderystės ir Koučingo mokyklą (Novaterra Coaching). Vykdo organizacijų klimato tyrimus, konsultuoja vadovus ugdomojo vadovavimo ir kitais klausimas, veda mokymus taikomosios vadybos ir psichologijos temomis, įvairių mokslinių ir analitinių straipsnių autorė.

Renginys NEMOKAMAS!