Erdvės, skirtos Naujosios Vilnios mamoms su mažamečiais vaikais, aktualumo tyrimas

Puoselėjama idėja sukurti erdvę skirtą savo mažylius prižiūrinčioms mamoms. Erdvę, kurioje, nepaliekant namuose savo atžalų, būtų galima maloniai praleisti laiką moteriškoje kompanijoje. Erdvę, kurioje daugiau dėmesio būtų galima skirti sau, savo poreikiams ar hobi. Gal būt, paprasčiausiai, prie arbatos ar kavos puodelio pasidalinti rūpesčiais ir džiaugsmais, tuo pačiu pasisemiant naujų idėjų pasilengvinti sau buitį ir bendravimą su kasdien supančiais žmonėms. Erdvę, kurioje būtų galima užsiimti veiklomis leidžiančiomis išbandyti, išmokti ką nors naujo ar savo patirtimi bei pomėgiais pasidalinti su kitomis mamomis.

Būsimos, esamos ir planuojančios tapti mamomis! Manote, kad tokia erdvė, netoli namų, jums tiktų ir patiktų? Norėtumėte vienaip ar kitaip dalyvauti veikloje? Be jūsų indėlio šiai idėjai nelemta gyvuoti… Jūs galite prisidėti prie šios iniciatyvos jau dabar, tereikia skirti kelias minutes atsakyti į anketos klausimus ir/ar pasidalinti anketos nuoroda su kitomis Naujosios Vilnios mamomis.

Apklausą rasite nuorodoje: http://apklausa.lt/f/erdves-skirtos-naujosios-vilnios-mamoms-su-mazameciais-vaikais-aktualumo-ty-vhswfnp/answers/new.fullpage