„Interneto savaitė 2015“ prasidėjo


Kovo 23d. prasidėjo tarptautinė „Interneto savaitė 2015“ (Get Online Week 2015). Jos metu siekiama atkreipti dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes; raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros IT srityje.

Šiam tikslui įgyvendinti 26 Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT žinias ir kt.

Tapk šios europinės iniciatyvos dalyviu!

1) Užsiregistruok „Interneto savaitės 2015“ dalyvių skaičiuoklėje: http://www.getonlineweek.eu/register

Šia skaičiuokle konkuruojame su kitomis šalimis dalyvėmis. Kiekvienais metais Lietuva užima garbingą antrąją vietą po Latvijos. Gal šiemet visgi bus kitaip? 🙂

2) Sukurk savo profilį ES jaunimui skirtame naujame profesiniame soc. tinkle http://yourock.jobs

YouRock“ – tai jaunimo profesinis socialinis tinklas/gyvenimo aprašymo pradžiamokslis, kuris labai pravers ieškant darbo vasarai ar pabaigus mokyklą. Jaunuoliams siekiama parodyti, kad jie turi darbo įgūdžių, kurie dažnai slypi kasdienėse veiklose, ir suteikti jiems priemonių aprašyti šiuos įgūdžius darbdaviams suprantama kalba. Sudaromas jaunuolio kompetencijų deimantas ir išryškinamos jo stipriosios savybės.

„YouRock“ sukurtas 2013 m. siekiant padidinti jaunų 16-25 m. žmonių įsidarbinimo galimybes. Daugiauhttp://yourock.jobs/lt/apie- mus

3) Atlik jaunimui skirtą, tačiau ir suaugusiems smagiai sprendžiamą testą, ar esi pasirengęs darbo rinkai www.skillage.eu (pasirinkti lietuvių kalbą)

„Skillage“ vertina darbui reikalingus IKT įgūdžius. Tai 15 klausimų su pateikiamais atsakymų variantais, kurie paskatins testo dalyvius susimąstyti, ką jie turi mokėti ir išmanyti informacinių technologijų srityje, jei norės turėti darbą. Manome, kad ši veikla motyvuos tobulinti savo įgūdžius.

4) Pasimatuok savo IKT žinias atliekiant įdomius žinių vertinimo testus. Juos rasite čia.

Interneto savaitės organizatoriai Lietuvoje: asociacija “Langas į ateitį.