Ketvirtasis projektas „Jaunimas savivaldybėje 2016“ šįkart kviečia dalyvauti ne tik Vilniaus moksleivius, bet ir studentus!

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyrius (toliau – Jaunimo reikalų skyrius) ketvirtus metus iš eilės organizuoja projektą „Jaunimas savivaldybėje 2016“. Šį kartą dalyvauti projekte kviečiami ne tik Vilniaus moksleiviai, bet ir studentai.

Naujo projekto dalyviai turės galimybę atlikti trumpą praktiką Vilniaus miesto savivaldybėje (toliau – Savivaldybėje). Pirmiausia, dalyviai turės susirasti informacijos apie juos dominančią, su jaunimo reikalais susijusią, sritį. Po to, kartu su Tarybos nariais jie galės diskutuoti apie jaunimui aktualias Vilniaus miesto problemas ir ieškoti galimų sprendimų ir jų įgyvendinimo būdų. Baigiantis praktikai, dalyviai turės galimybę pristatyti praktikos rezultatus Vilniaus miesto merui ir jaunimo organizacijų atstovams.

Taip pat, bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės: analizuojama internetinė svetainė www.neformalusugdymas.lt bei laukiama dalyvių idėjų dėl svetainės koregavimo ir plėtros. Be to, projekto metu dalyviai turės galimybę prisidėti prie Vilniaus jaunimo informacijos centro veiklos – pabūti jaunimo informavimo darbuotojais bei baristais.

Projekto trukmė – 2016m. vasario – birželio mėnesiai.

Projekto dalyviai nagrinės jaunimo įsidarbinimo Vilniuje, karjeros ugdymo mokyklose ir universitetuose, stipendijų moksleiviams ir studentams skyrimo bei nemokamų muziejų, žymių kultūrinių vietų lankymo Vilniuje klausimus.

Mokiniai ir studentai, norintys dalyvauti projekte „Jaunimas savivaldybėje 2016“, kviečiami registruotis elektroniniu paštu jrs@vilnius.lt iki vasario 15 d. (imtinai), atsiunčiant užpildytą dalyvio anketą ir savo gyvenimo aprašymą (CV).

Projektą organizuoja Jaunimo reikalų skyrius.

Taip pat informuojame, kad projekto organizatoriai galėtų pristatyti šį projektą jūsų mokymo įstaigoje. Kreiptis dėl projekto pristatymo reikėtų el. paštu jrs@vilnius.lt arba telefonu +370 65080798.

Dalyvio anketa rasite čia:

https://docs.google.com/forms/d/1Uh3FDn2AXnAuoDOCvFexylelL-45G5soMp-QhK30Vng/viewform

Kviečiame prisijungti prie mūsų „Facebook“ grupės:

https://www.facebook.com/groups/453486941523190/?notif_t=group_added_to_group

Daugiau informacijos dėl projekto suteiks:

Jaunimo reikalų skyrius

Tel.: (8 5) 211 2356, mob.: + 370 650 80798

El. p.: jrs@vilnius.lt