Konferencija „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“

Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ su 8 tarptautiniais partneriais Lietuvoje ir Europoje įgyvendina projektą „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“, skirtą pagerinti jaunimo informavimo paslaugų kokybę ir jų pasiekiamumą vietos lygmeniu, sukuriant ir taikant jaunam žmogui priimtinus metodus. Šie metodai grindžiami įrodymais ir ateities jaunimo informaciniais poreikiais, atsižvelgiant tiek į jaunimo bendraamžių, tiek ir į jaunimo informavimo darbuotojų patirtis.

Projekto metu atliktas jaunimo informacinių poreikių bei šių paslaugų poveikio tyrimas, pasitelktas ateities prognozavimo metodą ir sukurti 3 metodiniai įrankiai, skirti informacinių veiklų organizavimui.

Laikas tau susipažinti su šio projekto rezultatais ir jaunimo informavimo sritimi!

Kas? Tai dviejų dienų tarptautinė konferencija „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“

Kada? 2019 m. kovo 6–7 d. Konferencijos pradžia kovo 6 d. 13:00, pabaiga – kovo 7 d. 12:00

Kur? Vilniuje, Lietuvoje

Kas gali dalyvauti? Konferencija skirta didinti politinį sąmoningumą bendrinio jaunimo informavimo ir konsultavimo svarbos klausimu vietiniu, nacionaliniu ir europiniu lygmeniu. Konferencijos metu bus siekiama suburti sprendimų priėmėjus, tyrėjus bei praktikus iš Lietuvos ir Latvijos, kur bendrinis jaunimo informavimas ir konsultavimas žengia pirmuosius žingsnius, lyginant su kitomis Europos valstybėmis. Todėl į konferenciją kviečiami dalyvauti savivaldybių atstovai, jaunimo reikalų tarybos, regioninės jaunimo organizacijų tarybos, jaunimo informavimo darbuotojai ir dirbantys su jaunimu bei jauni žmonės, kurie tiki, kad jauniems žmonėms trūksta kokybiškos, patrauklios ir lengvai prieinamos informacijos, ir nori imtis pokyčių savo mieste.

Finansavimas: dalyviams suteikiamas maitinimas bei, esant poreikiui, apgyvendinimas. Kelionės išlaidos nėra finansuojamos. Vilniuje gyvenantiems dalyviams apgyvendinimas nėra suteikiamas.

Būtina registracija, kuri vyksta iki 2019 m. kovo 1 d. 12:00. Dalyvių skaičius ribotas.

Konferencijos kalba: anglų.

Konferencijos organizatoriai: Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ ir VšĮ „Creativitas“.

Šis tarptautinis strateginės partnerystės projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai „Erasmus+“ programos lėšomis.

Išsamiai su projektu galima susipažinti čia.