Konsultacija dėl draugiškos jaunimui savivaldybės | Jaunimo reikalų departamentas

Jaunimo reikalų departamentas, siekdamas skatinti jaunimo įgalinimą ir įtraukimą į jaunimo politikos įgyvendinimo vietos lygmeniu procesus, kartu su LiJOT ir JTBA, inicijuoja draugiškos jaunimui savivaldybės rekomendacijų kūrimą. Siekiant užtikrinti reprezentatyvų ir vietos lygmens veikėjus įtraukiantį procesą, rekomendacijų kūrimo metu organizuojamas atvirų konsultacijų ciklas, kurio metu įvairių grupių atstovai kviečiami identifikuoti draugiškos jaunimui savivaldybės požymius, išsakyti keliamus lūkesčius, teikti siūlymus dėl galimų sprendimų ir kt.

Kviečiame jaunus žmones (18-29 m. ) registruotis ir dalyvauti trečiajame konsultacijų dėl draugiškos jaunimo savivaldybės rekomendacijų kūrimo renginyje, kuris planuojamas š. m. spalio 10 d., Vilniuje. Jauni žmonės kviečiami aktyviai įsitraukti į rekomendacijų dėl jaunimui palankių sąlygų savivaldybėse kūrimo procesą bei pasinaudoti galimybe aptarti jaunimui sudaromas galimybes vietos lygmeniu su įvairių savivaldybių atstovais. Dalyvavimas konsultacijoje – tai puiki galimybė atstovauti savo, kaip jauno žmogaus interesus, išsakyti poreikius, lūkesčius, pasidalinti turima patirtimi ir nuomone, siūlyti galimus sprendimus ir veiksmus, kuriant jaunimui draugiškas savivaldybes. Konsultacijų metu surinkta informacija ir pasiekti rezultatai prisidės kuriant įrankį, kuris leis įvardinti pagrindinius draugiškos jaunimui savivaldybės kokybės kriterijus.

Prašome registruotis į renginį užpildant registracijos formą adresu: http://www.erasmus-plius.lt/renginys/kvietimas-prisijungti-prie-draugiskos-jaunimui-savivaldybes-rekomendaciju-kurimo-294

Registracija vyksta iki spalio 2 d. 16 val. (apie atrankos rezultatus užsiregistravę dalyviai bus informuoti asmeniškai pasibaigus registracijai).

Organizatoriai padengia lektorių, dalyvių maitinimo, iki 100 proc. transporto (pateikus reikalingus dokumentus) bei pagal poreikį ir galimybes apgyvendinimo (atvykus dieną prieš) išlaidas. Konsultacijos dalyviai įsipareigoja dalyvauti visoje renginio programoje.

Renginys – čia!