Kūrybinė savęs pažinimo laboratorija

KAM: VISIEMS, smalsiems, norintiems kitokiomis nei įprastai – žaismingomis aplinkybėmis susitikti su savimi (vaidinti tikrai nereikės 🙂 )

KAS: kūrybinė judesio ir balso laboratorija, skatinanti visapusišką savęs pažinimą, puoselėjanti bendravimo kultūrą ir lavinanti kūrybinį potencialą.

KAIP: laboratorija susideda iš trijų savęs pažinimo dalių, atskirai analizuojančių fizinio kūno, balso ir kūrybiškumo raišką.
– > Pirma užsiėmimų dalis: savęs pažinimas per judesį – tai savo fizinio kūno pajautimas, emocijų per judesį išlaisvinimas, įtampos atsikratymas.
– > Antra dalis: savęs pažinimas per balsą – garso spalvos, jo stiprumo ir panaudojimo galimybių pažinimas ir taikymas.
– > Trečia dalis: savęs pažinimas per kūrybą – apjungiant pirmoje ir antroje dalyje įgytą patirtį ir tikslingai ją panaudojant kūrybinėse užduotyse bus skatinamas spontaniškumas, vaizduotės išlaisvinimas bei kritinis mąstymas.

Užsiėmimų trukmė – 3 val.

KODĖL: šioje laboratorijoje jūs gausite praktinius įrankius, kurie jums padės:
– pažinti save, savo privalumus ir trūkumus;
– puoselėti individualią raišką;
– kūrybiškai spręsti problemas;
– siekti emocinės pusiausvyros kasdienėse situacijose;
– mokytis būti ,,čia ir dabar”;
– gebėti dirbti individualiai ir komandoje;

SU KUO: užsiėmimus veda teatro profesionalai:
MONIKA KLIMAITĖ – teatro režisierė, magistro studijas baigusi Londono universitete, karališkoje centrinėje oratorystės ir dramos mokykloje, Didžiojoje Britanijoje. Savo profesines žinias ir įgūdžius tobulino Didžiojoje Britanijoje, Danijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Monika yra sukūrusi spektaklių įvairiuose Lietuvos dramos teatruose. Du metus iš eilės vedė praktinius judesio užsiėmimus festivalyje ,,Nerk į teatrą”, Kauno nacionaliniame dramos teatre.

POVILAS ADOMAITIS – aktorius, teatro ir kino magistro studijas baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, sukūręs vaidmenis kine, televizijoje ir įvairiuose Lietuvos dramos teatruose bei Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Povilas pasižymi išskirtiniais fiziniais duomenimis, savo profesines žinias gilina įvairiose su judesiu susijusiose disciplinose. Dėstė judesio praktiką mažojoje teatro akademijoje.

EGLĖ ANCEVIČIŪTĖ – aktorė, teatro ir kino magistro studijas baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, sukūrusi vaidmenis kine, televizijoje ir įvairiuose Lietuvos dramos teatruose. Domisi balso lavinimo technikomis, įgytas žinias taiko autorinėje kūryboje – kuria dainų tekstus ir muziką.

KADA: Balandžio 8d. – 16 val., balandžio 13d. – 11 val ir 15 val.

KUR: Kultūros baro ,,Kablys“ aktų salėje, esančioje antrame pastato aukšte.

KIEK: 10 eur (dalyvio mokestį sumokėsite vietoje)

BŪTINA išankstinė registracija, kadangi dalyvių skaičius ribotas. Norintys užsiregistruoti, rašykite ,,dalyvausiu ir pasirinktą datą bei laiką“ adresu: madeupteatras@gmail.com

P.S. turėkite patogią judėti aprangą ir avalynę (o dar geriau – kojines) ir nepamirškit vandens.

Renginys facebook