Kviečiame dalyvauti jaunųjų talentų stovykloje „Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos“

Jei Tau svarbu tobulėti, esi kūrybingas ir žingeidus, o mokslo ir inovacijų pasaulis neatrodo tolimas, dalyvauk jaunųjų žurnalistų stovykloje „Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos“ ir kurk novatorišką multimedijų pasakojimą!
 
20 jaunųjų talentų (studentų, jaunųjų profesionalų), suskirstytų į komandas, turės galimybę kurti pasakojimus į mokslo ir inovacijų pasaulį žvelgdami skirtingų medijų pagalba. Savo patirtimi dalysis žinomi pranešėjai, kurie ne tik padės susipažinti su žurnalistinio darbo ypatumais ir tobulinti įgūdžius, kuriant žurnalistinį pasakojimą, bet ir kvies išsamiau pasidomėti novatoriškais sprendimais mūsų kasdieniame pasaulyje.
 
Tema: Mokslas ir inovacijos.
 
Turinys: mokslo, verslo ir žiniasklaidos veikėjų pranešimai ir diskusijos mokslo, inovacijų bei dabartinių pasaulio aktualijų temomis, praktinės užduotys, komandinis darbas.
 
Stovyklos metu nepasiklysti medijose padės moderatoriai – multimedijų agentūros „Nanook“ komanda, o kad darbas komandose vyktų sklandžiai rūpinsis Agnė Rapalaitė.
 
Kada? 2019 m. lapkričio 8-9 d. ir lapkričio 22-23 d.
 
Kur? Vilnius (Europos namai, Gedimino pr.16) ir Trakai (konferencijų centras „Margis“)
 
PRIZAI: Geriausi stovyklos metu sukurti darbai bus publikuojami projekto partnerio 15min portale, o nugalėtojų komanda laimės kelionę į Briuselį.
 
Dalyvavimas nemokamas.
 
Kaip registruotis? Norintys dalyvauti stovykloje studentai kviečiami iki spalio 20 d. registruotis https://ec.europa.eu/lithuania/registration_1_lt. Atrinktus dalyvius informuosime iki spalio 25 d.
 
Preliminarią programą rasite  ČIA.
 
Kontaktinis asmuo: Aušra Naričiūtė, el.paštas: [email protected]