Kviečiame į konferenciją „Nuo medijų vartotojo iki Tech Guru“

 

Kiekvieno iš mūsų neatsiejamu kasdieniu įrankiu tapo išmanusis telefonas. Mes esame įgudę socialinių tinklų vartotojai, kurie pernelyg ilgai „užsibūna telefone“. Tačiau ką pasakytum, jei iš paprasto vartotojo taptum socialinių medijų žinovu? Jeigu galėtum savo mėgstamiausius, kasdien lankomus socialinius tinklus paversti terpe karjeros vystymui, naujų žinių ir įgūdžių įgijimui bei išmokti kritiškai vertinti ten skelbiamą informaciją? ​Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro organizuojama konferencija jaunimui „Nuo medijų vartotojo iki tech guru“ yra būtent apie tai! Tad ryškiai pasižymėkite gruodžio 3 d. ​

 

  • ​Kur? Naktiniame Vilniaus avilyje (Vilniaus g. 22, II aukštas)
  • Kada? Gruodžio 3 d. nuo 13.30 val. iki 17.30 val.
Konferenciją sudarys dvi dalys:

 

  • pranešimų sesija – tai unikali proga iškirsti kaip savo patirtimi dalinsis kompetentingi ir gerai žinomi pranešėjai;
  • viso renginio metu veiks Organizacijų mugė, kurioje bus išskirtinė galimybė iš arčiau susipažinti su įvairiomis savanorišką ir kitą jaunimui patrauklią veiklą vykdančiomis organizacijomis, jų atstovais bei galimybėmis prie jų prisijungti.
Pailsėti, atsipūsti ir pabendrauti turėsite progą Chill zonoje, kurioje galėsite ne tik pasivaišinti kava, arbata ar užkandžiais, bet ir pasimatuoti virtualios realybės akinius!
Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas, tačiau reikalinga registracija: https://forms.gle/WX715BoBXpvb1Xdr5