Kviečiame į moksleivių kūrybos vakarą ESAM

Birželio 1 d., 18 val. Vilniaus Rotušės scena ir vėl bus suteikta kuriantiems Lietuvos moksleiviams. Iš Klaipėdos, Šiaulių, Zarasų ir kitų Lietuvos vietovių į Vilnių suvažiuos muziką kuriantys ir muzikuojantys, poeziją ir prozą rašantys, vaidinantys moksleiviai.

Lietuvos moksleivių kūrybos vakaras „Esam“ skirtas jaunosios kartos kūrybai skatinti, jai pristatyti, megzti bei puoselėti moksleivių bendruomeninius ir kultūrinius ryšius.

Renginyje dalyvaus Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos, filologų, meninio skaitymo respublikinių konkursų laureatai ir vakaro svečiai, tarp kurių aktoriai ir atlikėjai Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleivė, Mažojo Kristoforo žymens laureatė Skaistė Kašėtaitė, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos I vaidybos kurso studentai, dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas ir kt.

Vakaro žiūrovų laukia moksleivių kūrybos skaitymai, bus skaitomos Jono Meko ir savos kūrybos eilės, atliekamos autorinės kūrybos dainos, skambės A. Skriabino ir P. Sancan ir kitų autorių kūriniai, bus atliekama poetinės-muzikinės kompozicija bei pristatyti trys Skalvijos kino akademijos studentų filmai.

Renginio partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lituanistų sambūris, Vilniaus kultūros centras, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, leidykla Alma littera ir leidykla Terra Publica.

Kviečiame visus palaikyti jauniausius kūrėjus.