Kviečiame į mokymo kursus | Erasmus+ jaunimo srityje

Mokymo kursai kalbinių įgūdžių gerinimui | 2016 m. sausio 16-22 d. Molinoje, Ispanijoje

Jeigu kartu su savo organizacija norėtumėte dalyvauti tarptautiniame „Erasmus+“ projekte, tačiau jaučiate, kad jūsų silpnoji pusė – anglų kalbos mokėjimas, šie mokymo kursai skirti būtent jums.

Šie mokymo kursai – tai ne kalbos kursai, tačiau galimybė sustiprinti pasitikėjimą vartojant anglų kalbą, rengiant europinius projektus, pagerinti kalbines žinias srityse, susijusiose su darbo su jaunimu tema, suprasti, kaip tarpkultūrinės situacijos gali paveikti tarptautinės komandos darbą ir partnerystę.

Registracija vyksta iki 2015 m. lapkričio 16 d

Mokymo kursai „Value Your Experience“ | 2016 m. sausio 17-23 d. Bulgarijoje

Mokymo kursai skirti tiems, kurie dirba su jaunimu įvairiose aplinkose: jaunimo klubuose, jaunimo, socialiniuose ar bendruomenės centruose, mokyklose ir kitose institucijose. Kviečiame dalintis gerosiomis praktikomis, mokytis apie įgyjamas kompetencijas, pripažinimo įrankius, taikomus neformaliojo švietimo srityje. Taip pat skatiname pradėti sektorių bendradarbiavimą ir taip gerinti darbo su jaunimu kokybę.

Registracija vyksta iki 2015 m. lapkričio 22 d.


Kviečiame į „TICTAC“ mokymo kursus Turkijoje | 2016 m. vasario 22-28 d. Turkijoje

TICTAC mokymo kursai skirti jaunimo darbuotojams ir jaunimo lyderiams, kurie siekia plėtoti savo strategijas nacionaliniu mastu panaudodami patirtį, kurią įgijo tarptautinio bendradarbiavimo metu. TICTAC mokymo kursais siekiama sustiprinti projektų kokybę, pagerinti mokymo kursų dalyvių kompetencijas projektų įgyvendinimo srityje.

Registracija vyksta iki 2015 m. lapkričio 22 d

Išsamesnė informacija tinklapiu: www.zinauviska.lt ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra /

Pylimo g. 9-7, LT-01118 Vilnius Tel.: (8 5) 249 70 03, Faksas: (8 5) 249 70 05 El. paštas: info@jtba.lt