Kviečiame registruotis į mokymus „Darbas su atveju: kokie įrankiai ir technikos?“

Jaunimo reikalų departamentas, siekdamas metodiškai palaikyti darbuotojus, dirbančius su jaunimu, š. m. spalio 12-13 d. Kaune, organizuoja mokymus tema – „Darbas su atveju: kokie įrankiai ir technikos?“

Šie mokymai skirti jaunimo darbuotojams, kurie jau pradėjo  individualiai kalbėti su jaunuoliais apie jų asmenines temas ir patiriamus sunkumus, tiems, kurie bent kiek šiame lauke pradėjo  eksperimentuoti.

Mokymų metu didelis dėmesys bus skirtas įrankiams ir technikoms, kurie gali padėti „užpildyti“ pokalbį bei kurti palaikantį ir lygiavertį santykį. Mokymuose didelį dėmesį skirsime praktiniams užsiėmimams (treniruotės), todėl  tikimės aktyvaus jūsų įsitraukimo.

Taip pat skirsime laiko darbo su atveju procesui (nuo ko jis prasideda, kokios galimos eigos ir pabaigos), svarstysime kurioje vietoje yra „darbas su atveju“ lyginant su kitomis atvirojo darbo paslaugomis, kalbėsime apie bendradarbiavimo galimybes  ir (ar) būtinybę įsitraukti į tarpžinybiškumą su kitomis įstaigomis ir specialistais.

Užsiregistravusius prašome prisiminti individualias jaunuolių lydėjimo situacijas ir temas, pagalvokite apie savo asmenines dilemas. Reikės medžiagos praktiniams užsiėmimas (treniruotėms)

 

Mokymus ves socialinė pedagogė,socialinė darbuotoja, supervizorė Rita Škriadaitė – Vrubliauskė.

 

Į mokymus registruokitės iki spalio 6 d. (imtinai). Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą.

 

SVARBU!

  • Mokymuose dalyvauti atrinksime apie 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė – 16 astronominių valandų (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa – derinama.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

Kontaktiniai asmenys – Departamento vyriausioji patarėja Eglė Došienė, el. p. egle.dosiene@jrd.lt, tel. 8-655 88322 arba vyresnioji specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. gintare.stankeviciene@jrd.lt, tel. 8-683 63179

Šaltinis: www.jrd.lt