Lapkričio 16-20 d. vyks nuotolinė stovykla „Savanorystė man tinka!“

Penkios online stovyklos dienos bus skirtos pažvelgti į savanorystę kitaip, iš įvairių pusių, ir susipažinti su skirtingomis savanorystės sritimis.

👉 Nori žvilgtelti į ateitį ir atrasti mažai pažįstamą mokslo pažangos bei inovacijų pasaulį, o galbūt – išsiaiškinti savo karjeros perspektyvas ar verslo galimybes?
👉 Esi susirūpinęs (-usi) ekologija bei tvariu pasaulio vystymusi ir norėtum išmokti prikelti namie nenaudojamus daiktus antram gyvenimui?
👉 Manai, kad valstybė – tai visų mūsų pastangomis gyvuojantis organizmas, tačiau smalsu išsiaiškinti, kaip, kokiomis formomis gali prisidėti prie jo veikimo ar paskatinti veikti kitus?
👉 Stebi, o gal ir dalyvauji tūkstančius dalyvių pritraukiančiuose maratonuose ir susimąstai, kaip reiktų juos organizuoti, kur slypi jų sėkmės paslaptis?
👉 O gal esi neabejingas (-a) teatro ir kino pasauliui, tačiau būtų taip įdomu žvilgtelti į užkulisius ir atrasti mažai kam žinomus teatro bei kino slėpinius?


Šie ir dar daugiau kitų klausimų bus keliami stovyklos „Savanorystė man tinka!“ metu, į kuriuos dalyviams atsakymus padės surasti savo srities entuziastai: menininkai ir mokslininkai, tvaraus vystymosi ir sveikos gyvensenos ekspertai, sportininkai, dizaineriai ir renginių organizatoriai!

Laukia įdomi savaitė, todėl pasižymėk:


✅ Data ir laikas: lapkričio 16-20 d. Stovyklos veiklos kiekvieną dieną prasidės 15.45 val.
✅ Vieta: veiklas planuojama vykdyti nuotoliniu būdu (ZOOM programa).
✅ Stovykla skirta 15-18 m. moksleiviams.
✅ Pirmenybė teikiama jaunuoliams, esantiems jautresnėje socialinėje situacijoje.

📧 Nori prisijungti? Nieko nelauk, vietų skaičius ribotas! Registruokis el. paštu: info@savanoriucentras.lt

 


————————————————-
Organizatorius – VšĮ Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras
Stovyklą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė