Merginos treniravosi kartu su Justinu Kinderiu, pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionu

2015 05 20 d. įvyko fotosesija – treniruotė kartu su Justinu Kinderiu, pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionu (Fechtavimas). Merginos turėjo galimybę fechtavimo takeliuose kovoti su Pasaulio čempionu Justinu Kinderiu, susipažino su viena iš šiuolaikinės penkiakovės rungčių – fechtavimu. Tai Olimpinė sporto šaka.

Didėjantis rūkymo, alkoholio, narkotinių medžiagų vartojimo paplitimas – viena iš didžiausių visuomenės sveikatos ir socialinių problemų. Akcijoje dalyvauja Vilniaus atviro jaunimo centro “MES PATYS” merginos, kurios netūri žalingų įpročių ir atsakingai galvoja apie savo ir savo vaikų sveikatą ir ateitį.

Akcija – puiki galimybė apdovanuoti merginas už jų stibrybę, geranoriškumą, tikėjimą savimi, šeima ir savo ateitimi. Šios merginos užaugusios ir įžengusios į suaugusiųjų gyvenimą taps geros šeiminkės bei puikios, mylinčios mamos.

Tikslas:
Atkreipti dėmesį, kokią žalą visuomenei daro rūkymas, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimas, bei paskatinti jaunas merginas atsisakyti šių žalingų įpročių ne tik savo, bet ir artimiausių žmonių ir būsimų vaikų labui.

Vilniaus atviro jaunimo centro “MES PATYS” informacija